Aktuality - archiv 26.10.2013

Mazáň verí, že konečne zdoláme aj Senicu

Róbert Mazáň: „Na vlastnom štadióne sme silní a verím, že nás v tomto zápase podporí množstvo fanúšikov“

Po úspešnom prerušení trojzápasovej série nerozhodných výsledkov a víťazstve na ihrisku Slovana čaká na zverencov trénera Martina Ševelu Senica. So súperom, s ktorým sme po návrate do Corgoň ligy ešte nezvíťazili, sa stretneme v nedeľu o 14.30 h pred televíznymi kamerami Digi Sportu. 

Súper zo Záhoria mal výborný začiatok sezóny, no od konca augusta čakal na víťazstvo v ligovom zápase. Až do predchádzajúceho víkendu. „Senica má skúsené mužstvo. To, že im nevyšlo zopár zápasov sa stáva aj lepším tímom. My sa ale pozeráme na seba. Budeme sa snažiť o to, aby všetky body zostali doma. Na vlastnom štadióne sme silní a verím, že nás v tomto zápase podporí množstvo fanúšikov,“ povedal pred zápasom Róbert Mazáň. 

Za takmer dve a pol sezóny je Senica jediným súperom, ktorého sme ešte nedokázali v ligových súbojoch poraziť. Aj obranca z Drietomy vníma tento fakt a verí, že je najvyšší čas to zmeniť. „Vybehneme na nich s rovnakou taktikou ako v každom inom zápase. Naša motivácia je veľká. Verím, že sa nám už konečne podarí vyhrať aj nad týmto súperom,“ pokračoval reprezentant do 21 rokov. 

Do konca jesennej časti zostáva odohrať ešte päť kôl. Skvelým povzbudením pred záverečnou časťou jesene bolo víťazstvo nad majstrom a lídrom tabuľky z Pasienkov. „Poraziť Slovan na jeho pôde trojgólovým rozdielom je skvelý pocit. Nezaspávame však na vavrínoch. V hre je ešte pätnásť bodov a chceme sa o ne pobiť a skončiť čo najvyššie,“ dodal na záver odhodlane Mazáň. 


Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

ASTV 19.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Vion Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC ViOn Zlaté...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa