Aktuality - archiv 20.11.2013

Proti Wisle skvele, ale dnes už je tento zápas minulosťou

Martin Ševela: „Teraz sa musíme koncentrovať na najbližší víkend“

V nohách minulotýždňový dril a vydarený zápas proti Wisle Krakov (5:0), ale v hlavách blížiaci sa ligový súboj proti Košiciam. Aj touto optikou to dnes vidí tréner Martin Ševela. „Som veľmi rád, že sa nám podarilo hrať a vyhrať s tak kvalitným súperom. Ešte viac ma potešil prístup chalanov k zápasu. Wisla je ale minulosťou. Teraz sa musíme koncentrovať na najbližší víkend,“ povedal kormidelník prvého mužstva AS.

Wisla je tretím tímom silnej poľskej ligy. Referencie o súperovi boli iba tie najlepšie. Napriek tomu sme Poliakov vyškolili a domov poslali s päťkou. „Sústredili sme sa sami na seba. Zodpovednosť, prístup a koncentráciu boli na vysokej úrovni. Snažili sme sa ovplyvniť veci, ktoré môžeme a vieme ovplyvniť,“ pokračoval Ševela.

Do konca ligovej jesene zostávajú posledné dve kolá. Už v sobotu privítame Košice. Tím okolo kapitána Miloša Volešáka bude chcieť potvrdiť dobrý výkon z Myjavy i zo stretnutia v Poprade proti Krakovu.

„Musíme byť koncentrovaní a nepodceniť žiaden detail. Máme tu totiž istú paralelu s nedávnou minulosťou. Výkony na Slovane a proti Senici boli na vysokej úrovni. Na stretnutie v Dunajskej Strede sa nám však nepodarilo pripraviť ako sme chceli. Treba pracovať tak, aby sa to už neopakovalo. Chlapcov sme sa opýtali na ich pocity po Seredi a stretnutí proti DAC. Chceli sme, nech si to porovnajú so Senicou a Slovanom. Sú to práve oni, ktorí môžu v rozhodujúcej miere ovplyvniť svoj výkon,“ povedal na záver Ševela.

Autor: mg
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

ASTV 20.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC Košice (1:2).

ASTV 20.4.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa