Aktuality - archiv 26.11.2013

Zažite historicky prvý vlakový výjazd!

Pomôžte svojmu klubu v boji o druhú priečku po jeseni

AS Trenčín organizuje historicky prvý vlakový výjazd. Fanúšikov pozývame na posledný zápas jesene, ktorý odohráme v sobotu o 14.30 h proti Ružomberku. Práve tím spod Čebraťa je našim súperom v boji o druhú priečku po jesennej časti súťaže. Zažite nezameniteľnú atmosféru a skvelý futbal s vašim milovaným klubom.

AS predbežne rezervoval dva vlakové vozne, čo je priestor pre približne 160 fanúšikov. Zraz na stanici v Trenčíne je o 10.45 h a odchod vlaku (R 605 Dargov) je o 11.21 h. Odchod spiatočného spoja z ružomberskej železničnej stanice je o 18.35 h (R 612 Ružín). V cene výjazdu 20 EUR máte spiatočný vlakový lístok, vstupenku na zápas a šál AS Trenčín. Táto možnosť je pripravená pre prvých 90 záujemcov. V prípade, že zvolíte alternatívu bez šálu, zaplatíte 18 EUR.

Prihlásiť sa môžete na emailovej adrese medialne@astrencin.sk alebo priamo na sekretariáte klubu na krytej plavárni (vľavo od vchodových dvier). Platbu treba uhradiť do piatka 29. novembra do 16.00 h priamo na sekretariáte klubu, kde sa môžete zastaviť denne od 9.00 h. Na rovnakom mieste sa budú predávať aj vstupenky na sobotňajší zápas pre záujemcov, ktorí chcú ísť do Ružomberka individuálne. Vlakový zájazd budeme organizovať iba v prípade záväzného prihlásenia minimálne 60 osôb. O počte prihlásených budeme priebežne informovať.

Vlakom do Ružomberka aj hráči AS

Vo vlaku pocestuje a následne aj na štadióne bude súkromná bezpečnostná služba známa z domácich zápasov AS Trenčín. „Sme presvedčení, že fanúšikovia AS nepatria medzi problémových a ukáže sa to aj počas tejto akcie. Veríme svojim fanúšikom, a práve preto vstupujeme do neznámych vôd pre nás. Prítomnosť bezpečnostnej služby je najmä z dôvodu, aby fanúšikovia, ktorí sa v podobnom prostredí necítia príliš komfortne, nemali pochyby o tom, či podporia historický vlakový výjazd na horné Považie svojou účasťou. Veríme, že vytvoríme silný kotol naprieč fanúšikovským spektrom a bez rozdielu veku či pohlavia,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

ASTV 20.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC Košice (1:2).

ASTV 20.4.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa