Aktuality - archiv 26.11.2013

Zažite historicky prvý vlakový výjazd!

Pomôžte svojmu klubu v boji o druhú priečku po jeseni

AS Trenčín organizuje historicky prvý vlakový výjazd. Fanúšikov pozývame na posledný zápas jesene, ktorý odohráme v sobotu o 14.30 h proti Ružomberku. Práve tím spod Čebraťa je našim súperom v boji o druhú priečku po jesennej časti súťaže. Zažite nezameniteľnú atmosféru a skvelý futbal s vašim milovaným klubom.

AS predbežne rezervoval dva vlakové vozne, čo je priestor pre približne 160 fanúšikov. Zraz na stanici v Trenčíne je o 10.45 h a odchod vlaku (R 605 Dargov) je o 11.21 h. Odchod spiatočného spoja z ružomberskej železničnej stanice je o 18.35 h (R 612 Ružín). V cene výjazdu 20 EUR máte spiatočný vlakový lístok, vstupenku na zápas a šál AS Trenčín. Táto možnosť je pripravená pre prvých 90 záujemcov. V prípade, že zvolíte alternatívu bez šálu, zaplatíte 18 EUR.

Prihlásiť sa môžete na emailovej adrese medialne@astrencin.sk alebo priamo na sekretariáte klubu na krytej plavárni (vľavo od vchodových dvier). Platbu treba uhradiť do piatka 29. novembra do 16.00 h priamo na sekretariáte klubu, kde sa môžete zastaviť denne od 9.00 h. Na rovnakom mieste sa budú predávať aj vstupenky na sobotňajší zápas pre záujemcov, ktorí chcú ísť do Ružomberka individuálne. Vlakový zájazd budeme organizovať iba v prípade záväzného prihlásenia minimálne 60 osôb. O počte prihlásených budeme priebežne informovať.

Vlakom do Ružomberka aj hráči AS

Vo vlaku pocestuje a následne aj na štadióne bude súkromná bezpečnostná služba známa z domácich zápasov AS Trenčín. „Sme presvedčení, že fanúšikovia AS nepatria medzi problémových a ukáže sa to aj počas tejto akcie. Veríme svojim fanúšikom, a práve preto vstupujeme do neznámych vôd pre nás. Prítomnosť bezpečnostnej služby je najmä z dôvodu, aby fanúšikovia, ktorí sa v podobnom prostredí necítia príliš komfortne, nemali pochyby o tom, či podporia historický vlakový výjazd na horné Považie svojou účasťou. Veríme, že vytvoríme silný kotol naprieč fanúšikovským spektrom a bez rozdielu veku či pohlavia,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda.

Autor: astn
Rozpis zápasov
0:1 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
14:30
Slovnaft Cup, 4. kolo, 27.10.2021
TJD Príbelce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.10.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 12. kola základnej časti Fortuna ligy...

ASTV 23.10.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti...

A-tím 23.10.2021

FL | Zaslúžené víťazstvo po góle v poslednej minúte

Zverenci trénera Petra Hlinku zastavili sériu štyroch zápasov bez plného bodového zisku....

ASTV 22.10.2021

Gaži | Čaká nás veľmi skúsený súper

Tím Petra Hlinku začne druhú polovicu základnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže na ihrisku...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa