Zápasy - archiv 25.1.2014

Po sústredení prehra aj na ihrisku 1. FC Slovácko

1. FC Slovácko - AS Trenčín 5:3 (1:1)

Zverenci trénera Martina Ševelu prehrali v sobotňajšom prípravnom stretnutí na ihrisku 1. FC Slovácko 3:5 (1:1). Dva góly AS dal Gino van Kessel a jeden pridal Jairo.

Hneď v 2. min Mondek našiel v strede pokutového územia Jaira, ale jeho strela mierila priamo na brankára. Súper si prvú šancu vypracoval o niečo neskôr, ale naša obrana dokázala závar pred bránkou vyriešiť odkopom. V 21. min po rýchlom prenesení hry Slovácko už skórovalo a to zásluhou Došeka – 0:1. Na opačnej strane vystrelil Simon, ale našiel pripraveného brankára. Po polhodine hry Čögley vysunul Van Kessela, ktorý našiel v šestnástke Jaira, ten nezaváhal a vyrovnal – 1:1.

Hneď v úvode druhej časti nastrelil domáci Holek žrď a následne poslal loptu len tesne nad brvno z diaľky Čögley. V 51. min si Kleščík vymenil loptu s Mosesom, ale domáci gólman jeho strelu na dvakrát chytil. V 54. min Ramón nešťastne tečoval loptu do vlastnej siete a Slovácko opäť viedlo. Už o minútu sme pri avizovanom postavení mimo hru prestali hrať, akcia však pokračovala a 1. FC dopravil loptu bez problémov do brány. V 56. min zužitkoval vysoké napádanie súpera Van Kessel, keď obišiel brankára súpera a znížil – 2:3. Už o tri minúty neskôr si však nabehol na prvú žrď Holek a Slovácko opäť vyhrávalo o dva góly. Dvadsať minút pred záverečným hvizdom Van Kessel znížil opäť na rozdiel jediného gólu. Posledné slovo však patrilo domácim. V 85. min sme po slabom dôraze vo vlastnom pokutovom území inkasovali z kopačky Havlíka – 3:5.

[youtube]sDEYtki0JyE[/youtube]

Góly: 21. L. Došek, 54. Ramón (vl.), 55. Kerbr, 59. Holek, 85. Havlík – 32. Jairo, 56. Van Kessel, 70. Van Kessel

Domáci: Heča – Šimko (65. Reinberk), Košút, Rada (46. Mezlík), Daníček (65. Mezlík) – Kerbr (65. Civič), Bartoš (65. Petr), Valenta (65. Šumulikoski), Trávník (46. Havlík), Diviš (65. Ondřejka) – Došek (46. Holek)

Hostia: Šemrinec (46. Volešák) - Čögley, Ramón (71. Ranko), Rundič (46. Angoy), Holúbek (71. Skovajsa) - Kleščík - Van Kessel (71. Sabler), Bariš, Simon (62. Opatovský), Mondek (62. Kingsley) - Jairo (46. Bero)

Rozhodovali: Pochylý - Tomanec, Miko