Aktuality - archiv 9.2.2014

Na úvod sústredenia spokojnosť

Výborný hotel, dobré ihriská, skvelé počasie a kvalitní súperi, také je sústredenie v tureckom Beleku

Výborný hotel, dobré ihriská, skvelé počasie a kvalitní súperi. Také je sústredenie v tureckom Beleku z pohľadu hráčov AS Trenčín po uplynutí necelých dvoch dní. Zverenci trénera Martina Ševelu majú v nedeľu večer za sebou tri tréningy a pred sebou pondelňajšie stretnutie proti šiestemu tímu jesennej časti rumunskej ligy FC Vaslui (17.00).

„Osemnásť stupňov a slnko, jednoducho paráda. Výborný hotel a solídne ihriská. Našli sme tu dobré podmienky na to, aby sme doladili všetky detaily. Kvalitní súpermi nás určite preveria a pripravia na jarnú časť sezóny,“ povedal kapitán mužstva Miloš Volešák, ktorého doplnil takmer stále usmiaty brazílsky útočník Jairo: „Pre mňa to je lepšie než na Slovensku. Tunajšie teploty mi vyhovujú o niečo viac.“

Jedným z hráčov, ktorí zažili minuloročné zimné sústredenie na rovnakom mieste, je aj Peter Čögley. „Rovnako ako pred rokom tu je veľmi dobre. Myslím, že podmienky sú dokonca ešte lepšie. Na tréningy necestujeme pol hodinu, lebo ihriská sú len pár minút. Taktiež trávniky sú v lepšom stave. Máme všetko, čo sme chceli. Najdôležitejšia je však kvalita súperov. Už sa na nich tešíme,“ povedal Čögley.

„Je tu dobrý hotel, jedlo a vyhovujúce plochy. Všetko je v poriadku. Už sa ale nemôžeme dočkať pondelka,“ skonštatoval Gino van Kessel na margo blížiaceho sa štartu zápasového programu. „Na stretnutia sa veľmi tešíme. To je ten hlavný dôvod, prečo sme sem prišli. Liga sa blíži a my musíme byť pripravení,“ pokračoval Jairo.

Spokojný je aj jeden z mladíkov bojujúci o svoje miesto v tíme pre Corgoň ligu. „Nedá sa povedať, že by to bolo pre mňa niečo nové. Podobné pobyty som absolvoval aj s reprezentáciou,“ povedal Martin Vlček a doplnil: „Máme tu výborné podmienky na prácu aj regeneráciu. Podstatná je však pre nás konfrontácia so silnými súpermi.“

Autor: mg
Rozpis zápasov
  Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 6. kolo, 24.8.2019
FK Pohronie - AS Trenčín
1:2 Trnava
Fortuna liga, 5. kolo, 17.8.2019
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Rozhovory 19.8.2019

A-tím | Novou tvárou Kneževič z Dinama Záhreb

Novou tvárou v kabíne AS Trenčín je dvadsaťročný stredopoliar Tomislav Kneževič. Odchovanec...

Rozhovory 19.8.2019

Skovajsa | Mali sme to rozhodnúť skôr

V prvom ligovom kole odohral celých deväťdesiat minút proti Senici. Následne sa na tri zápasy vytratil...

ASTV 18.8.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Trnave

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:1).

Fotogalérie 18.8.2019

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Trnave

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:1).

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak