Aktuality - archiv 9.2.2014

Na úvod sústredenia spokojnosť

Výborný hotel, dobré ihriská, skvelé počasie a kvalitní súperi, také je sústredenie v tureckom Beleku

Výborný hotel, dobré ihriská, skvelé počasie a kvalitní súperi. Také je sústredenie v tureckom Beleku z pohľadu hráčov AS Trenčín po uplynutí necelých dvoch dní. Zverenci trénera Martina Ševelu majú v nedeľu večer za sebou tri tréningy a pred sebou pondelňajšie stretnutie proti šiestemu tímu jesennej časti rumunskej ligy FC Vaslui (17.00).

„Osemnásť stupňov a slnko, jednoducho paráda. Výborný hotel a solídne ihriská. Našli sme tu dobré podmienky na to, aby sme doladili všetky detaily. Kvalitní súpermi nás určite preveria a pripravia na jarnú časť sezóny,“ povedal kapitán mužstva Miloš Volešák, ktorého doplnil takmer stále usmiaty brazílsky útočník Jairo: „Pre mňa to je lepšie než na Slovensku. Tunajšie teploty mi vyhovujú o niečo viac.“

Jedným z hráčov, ktorí zažili minuloročné zimné sústredenie na rovnakom mieste, je aj Peter Čögley. „Rovnako ako pred rokom tu je veľmi dobre. Myslím, že podmienky sú dokonca ešte lepšie. Na tréningy necestujeme pol hodinu, lebo ihriská sú len pár minút. Taktiež trávniky sú v lepšom stave. Máme všetko, čo sme chceli. Najdôležitejšia je však kvalita súperov. Už sa na nich tešíme,“ povedal Čögley.

„Je tu dobrý hotel, jedlo a vyhovujúce plochy. Všetko je v poriadku. Už sa ale nemôžeme dočkať pondelka,“ skonštatoval Gino van Kessel na margo blížiaceho sa štartu zápasového programu. „Na stretnutia sa veľmi tešíme. To je ten hlavný dôvod, prečo sme sem prišli. Liga sa blíži a my musíme byť pripravení,“ pokračoval Jairo.

Spokojný je aj jeden z mladíkov bojujúci o svoje miesto v tíme pre Corgoň ligu. „Nedá sa povedať, že by to bolo pre mňa niečo nové. Podobné pobyty som absolvoval aj s reprezentáciou,“ povedal Martin Vlček a doplnil: „Máme tu výborné podmienky na prácu aj regeneráciu. Podstatná je však pre nás konfrontácia so silnými súpermi.“

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:0 Staré Město
Prípravný, 25.6.2022
1.FC Slovácko - AS Trenčín
15:30 Krásna Ves
Prípravný, 2.7.2022
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 26.6.2022

Lavrinčík | Treba sa sústrediť, aby sme nový systém rýchlo vstrebali

Aj druhý prípravný zápas pred štartom nového ročníka Fortuna ligy...

ASTV 26.6.2022

Hyballa | Pri štandardných situáciách musíme byť disciplinovanejší

Tréner Peter Hyballa po zápase letnej prípravy proti 1.FC Slovácko (0:2).

ASTV 25.6.2022

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel