Aktuality - archiv 9.2.2014

Na úvod sústredenia spokojnosť

Výborný hotel, dobré ihriská, skvelé počasie a kvalitní súperi, také je sústredenie v tureckom Beleku

Výborný hotel, dobré ihriská, skvelé počasie a kvalitní súperi. Také je sústredenie v tureckom Beleku z pohľadu hráčov AS Trenčín po uplynutí necelých dvoch dní. Zverenci trénera Martina Ševelu majú v nedeľu večer za sebou tri tréningy a pred sebou pondelňajšie stretnutie proti šiestemu tímu jesennej časti rumunskej ligy FC Vaslui (17.00).

„Osemnásť stupňov a slnko, jednoducho paráda. Výborný hotel a solídne ihriská. Našli sme tu dobré podmienky na to, aby sme doladili všetky detaily. Kvalitní súpermi nás určite preveria a pripravia na jarnú časť sezóny,“ povedal kapitán mužstva Miloš Volešák, ktorého doplnil takmer stále usmiaty brazílsky útočník Jairo: „Pre mňa to je lepšie než na Slovensku. Tunajšie teploty mi vyhovujú o niečo viac.“

Jedným z hráčov, ktorí zažili minuloročné zimné sústredenie na rovnakom mieste, je aj Peter Čögley. „Rovnako ako pred rokom tu je veľmi dobre. Myslím, že podmienky sú dokonca ešte lepšie. Na tréningy necestujeme pol hodinu, lebo ihriská sú len pár minút. Taktiež trávniky sú v lepšom stave. Máme všetko, čo sme chceli. Najdôležitejšia je však kvalita súperov. Už sa na nich tešíme,“ povedal Čögley.

„Je tu dobrý hotel, jedlo a vyhovujúce plochy. Všetko je v poriadku. Už sa ale nemôžeme dočkať pondelka,“ skonštatoval Gino van Kessel na margo blížiaceho sa štartu zápasového programu. „Na stretnutia sa veľmi tešíme. To je ten hlavný dôvod, prečo sme sem prišli. Liga sa blíži a my musíme byť pripravení,“ pokračoval Jairo.

Spokojný je aj jeden z mladíkov bojujúci o svoje miesto v tíme pre Corgoň ligu. „Nedá sa povedať, že by to bolo pre mňa niečo nové. Podobné pobyty som absolvoval aj s reprezentáciou,“ povedal Martin Vlček a doplnil: „Máme tu výborné podmienky na prácu aj regeneráciu. Podstatná je však pre nás konfrontácia so silnými súpermi.“

Autor: mg
Rozpis zápasov
  Žilina
Fortuna liga, 19. kolo, 15.2.2020
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
1:1 Nitra
Fortuna liga, 18. kolo, 7.12.2019
FC Nitra - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 11.12.2019

Basketbal | Nový šport v AS Trenčín, tréningy detí trikrát do týždňa

Najmladším členom Asociácie športov sa len pred niekoľkými týždňami...

ASTV 7.12.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Nitre

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 18. kola Fortuna ligy proti FC Nitra (1:1).

ASTV 7.12.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Nitre

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC Nitra (1:1).

A-tím 7.12.2019

FL | Nepremenené šance nás obrali o víťazstvo v Nitre

Zverenci trénera Norberta Hrnčára remizovali v zápase záverečného kola jesene na...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak