Aktuality - archiv 1.4.2014

Trenčín žije futbalom, prvá akcia projektu AS+TN=ASTN

Ukáž ako fandíš AS Trenčín, podpor mužstvo a vyhraj skvelé ceny

Na záver týždňa sme pre vás pripravili akčný futbalový víkend pod názvom „Trenčín žije futbalom“. Ide o prvú akciu nového projektu „AS+TN=ASTN“. Vyvrcholením viacerých aktivít je sobotňajší ligový zápas proti Slovanu Bratislava (15.00).

Na veľa miestach budete stretávať ľudí v našich dresoch, preto ukážte aj vy ako fandíte AS Trenčín nielen na štadióne. Ako na to? Odfoťte sa a tipujte ako sa skončí sobotňajší zápas - na fotke ukážte tvoj tip na konečný výsledok. Daj „like“ facebookovej fanpage AS. Zaveste alebo pošlite (medialne@astrencin.sk) fotku „ty a AS“ na náš profil a vyhrajte skvelé ceny. V pondelok po zápase zverejníme všetky vaše fotografie na našom facebooku a po týždni vyhlásime víťazov, ktorí získajú najviac „lajkov“. Nepomýľte sa! Pravá ruka ukazuje počet gólov AS Trenčín, ľavá počet gólov Slovan Bratislava.

Kde nás nájdete?

V piatok večer v baroch Coffee Sheep, Country Pub, Da Vinci, Manhattan, Omar, Speranza a Steps. V sobotu od rána v obchodných centrách Max, Južanka a Tesco. Na čerpacích staniciach Agip, Lukoil, OMV, Shell a Slovnaft. V hoteli Elizabeth, ale aj na Trenčianskom hrade.

Akcia následne pokračuje dve hodiny pred úvodným hvizdom sobotňajšieho stretnutia na našom štadióne. Od 13.00 h je pripravená „fanzóna“ s hrami, súťažami, fotostenami, maľovaním na tvár a ďalšími atrakciami.

Od 14.30 h vás čakáme už na vašom mieste na tribúne, kde sa budete môcť zúčastniť pripravovaného chorea, a vytvoriť skvelú atmosféru už počas rozcvičky. VÝZVA nášho fanklubu: „Príďte oblečení vo farbách AS!“

Ak nechcete čakať až do víkendu, súťažiť a fotiť sa môžete už dnes! Noste šál alebo si oblečte dres svojho milovaného klubu a ukážte, že vám nie je jedno, ako sa skončí víkendový šláger jari.

Už od pondelka môžete počuť na Rádiu Expres päťkrát za deň pozvánku na atraktívny víkendový súboj. Príďte aj vy vytvoriť skvelú kulisu a povzbudiť svojich miláčikov.

[youtube]JPINztWPXhQ[/youtube]

Ako tipujeme my v AS Trenčín?

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
3:0 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 29. kolo, 1.5.2021
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

A-tím 7.5.2021

A-tím | Madu podpísal dvojročný kontrakt

Nigérijský obranca Kingsley Madu bude obliekať dres AS Trenčín aj počas nasledujúcich sezón....

Marketing 7.5.2021

Marketing | AS Trenčín a Coffee Sheep sa opäť spojili

Futbalový klub AS Trenčín a spoločnosť Coffee Sheep nadväzujú na doterajšiu úspešnú...

ASTV 3.5.2021

Kadák | Verím, že takto budeme pokračovať

Po neúspešnom zápase na ihrisku trnavského Spartaka len stroho skonštatoval, že túto prehru berie...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa