Aktuality - archiv 4.4.2014

Bulletin pripravený, predzápasový program od 13.00 h

Všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť pred zápasom proti ŠK Slovan Bratislava

Počas víkendu nás čaká jeden z vrcholov jarnej časti sezóny. Na Sihoti privítame úradujúceho majstra a aktuálneho lídra najvyššej domácej súťaže ŠK Slovan Bratislava. V spolupráci s viacerými partnermi sme pri príležitosti tohto stretnutia pripravili pre všetkých fanúšikov futbalu pod Čákovým hradom projekt „Trenčín žije futbalom“.

Predaj vstupeniek priamo v pokladniach štadióna sa začína o 12.00 h. Výkop ligového šlágra jari je na programe o 15.00 h, ale program na štadióne a v jeho okolí začína už o 13.00 h. Od pol tretej štartuje moderovaný program priamo na ploche. Predstavíme vám súperov a získať budete môcť aj zaujímavé darčeky. Taktiež sa dozviete potrebné informácie o pripravovanej tribúnovej choreografii, ktorá je naplánovaná na úvod zápasu. Podobnú ste zažili aj v pohárovom stretnutí proti Göteborgu.

Rekonštrukcia železničnej trate, stavba nového železničného a očakávaná vysoká návšteva na víkendovom ligovom zápase proti Slovanu Bratislava komplikuje už tak dosť zložitú dopravnú situáciu v okolí futbalového štadióna. V spolupráci s mestom Trenčín sa podarilo pre potreby sobotňajšieho stretnutia otvoriť parkovisko pri podchode. K dispozícii sú aj parkovacie miesta proti športovej hale a „sokolovni“. Polícia si pre svoje potreby vyhradila parkovisko za krytou plavárňou. Po naplnení kapacity parkovísk bude Mládežnícka ulica (cesta od športovej haly smer ostrov) UZAVRETÁ. Hostia majú vyhradené parkovanie na Študentskej ulici.

Touto cestou vyzývame všetkým Trenčanom, aby zvážili cestu na zápas vlastnými autami. Odporúčame využitie prostriedkov hromadnej dopravy. Prípadne parkovanie na záchytných miestach v centre mesta a jeho okolí. Navyše, v čase zápasu je v okolí štadióna veľký pohyb chodcov spomaľujúcich dopravu.

Fanúšikov, ktorí si kúpili a vytlačili vstupenky doma (tzv. „home ticket“), upozorňujeme, že doma vytlačené vstupenky na nekrytú tribúnu majú vstup od športovej haly a doma vytlačené vstupenky na krytú tribúnu majú vstup od krytej plavárne. Všetky tieto vstupenky budú kontrolované na základe zoznamu, ktorý nám poskytol Ticketportal.

Každý návštevník zápasu je povinný mať pri sebe občiansky preukaz, ktorý bude kontrolovaný pred vstupom na štadión pri všetkých vchodoch. O využití tohto opatrenia rozhodla polícia na štvrtkovom bezpečnostnom mítingu.

Bulletin pripravený

Už dnes vám predstavujeme obálku zápasového bulletinu. Ten rozdávajú pred stretnutím a v úvode zápasu hráčky tímu žiačok AS Trenčín. Okrem obľúbeného kupónu do reštaurácie McDonald´s si na šestnástich stranách prečítate viacero zaujímavých vecí, ktoré nenájdete na facebooku a ani na astrencin.sk. V pripravenom čísle sa dozviete viac o Aldovi Baézovi, aktuálneho súpera okomentuje Miloš Volešák, miesto na strednej dvojstrane prináša príbehy hráčov a trénerov pôsobiacich v oboch kluboch, ale aj návrat k dvom pamätným zápasom Slovana proti Ozete Dukla Trenčín.

Tešíme sa na vašu podporu a skvelú športovú kulisu!

 

Autor: astn
Rozpis zápasov
5:1 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 29.11.2022
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
14:00 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 2.12.2022
AS Trenčín - FC Zbrojovka Brno
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 30.11.2022

Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti FC Spartak Trnava

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu Tipsport ligy proti FC Spartak Trnava.

ASTV 29.11.2022

A-tím | Zimen a Letenay spokojní s prístupom celého tímu

Druhý zápas zimnej Tipsport ligy priniesol druhé víťazstvo tímu Mariána Zimena. Po...

ASTV 29.11.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia Tipsport ligy proti FC Spartak Trnava.

A-tím 29.11.2022

Tipsport liga | Vysoké víťazstvo proti Trnave vďaka skvelému prvému polčasu

Zverenci trénera Mariána Zimena uspeli aj v druhom zápase zimnej...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport