Aktuality - archiv 4.4.2014

Bulletin pripravený, predzápasový program od 13.00 h

Všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť pred zápasom proti ŠK Slovan Bratislava

Počas víkendu nás čaká jeden z vrcholov jarnej časti sezóny. Na Sihoti privítame úradujúceho majstra a aktuálneho lídra najvyššej domácej súťaže ŠK Slovan Bratislava. V spolupráci s viacerými partnermi sme pri príležitosti tohto stretnutia pripravili pre všetkých fanúšikov futbalu pod Čákovým hradom projekt „Trenčín žije futbalom“.

Predaj vstupeniek priamo v pokladniach štadióna sa začína o 12.00 h. Výkop ligového šlágra jari je na programe o 15.00 h, ale program na štadióne a v jeho okolí začína už o 13.00 h. Od pol tretej štartuje moderovaný program priamo na ploche. Predstavíme vám súperov a získať budete môcť aj zaujímavé darčeky. Taktiež sa dozviete potrebné informácie o pripravovanej tribúnovej choreografii, ktorá je naplánovaná na úvod zápasu. Podobnú ste zažili aj v pohárovom stretnutí proti Göteborgu.

Rekonštrukcia železničnej trate, stavba nového železničného a očakávaná vysoká návšteva na víkendovom ligovom zápase proti Slovanu Bratislava komplikuje už tak dosť zložitú dopravnú situáciu v okolí futbalového štadióna. V spolupráci s mestom Trenčín sa podarilo pre potreby sobotňajšieho stretnutia otvoriť parkovisko pri podchode. K dispozícii sú aj parkovacie miesta proti športovej hale a „sokolovni“. Polícia si pre svoje potreby vyhradila parkovisko za krytou plavárňou. Po naplnení kapacity parkovísk bude Mládežnícka ulica (cesta od športovej haly smer ostrov) UZAVRETÁ. Hostia majú vyhradené parkovanie na Študentskej ulici.

Touto cestou vyzývame všetkým Trenčanom, aby zvážili cestu na zápas vlastnými autami. Odporúčame využitie prostriedkov hromadnej dopravy. Prípadne parkovanie na záchytných miestach v centre mesta a jeho okolí. Navyše, v čase zápasu je v okolí štadióna veľký pohyb chodcov spomaľujúcich dopravu.

Fanúšikov, ktorí si kúpili a vytlačili vstupenky doma (tzv. „home ticket“), upozorňujeme, že doma vytlačené vstupenky na nekrytú tribúnu majú vstup od športovej haly a doma vytlačené vstupenky na krytú tribúnu majú vstup od krytej plavárne. Všetky tieto vstupenky budú kontrolované na základe zoznamu, ktorý nám poskytol Ticketportal.

Každý návštevník zápasu je povinný mať pri sebe občiansky preukaz, ktorý bude kontrolovaný pred vstupom na štadión pri všetkých vchodoch. O využití tohto opatrenia rozhodla polícia na štvrtkovom bezpečnostnom mítingu.

Bulletin pripravený

Už dnes vám predstavujeme obálku zápasového bulletinu. Ten rozdávajú pred stretnutím a v úvode zápasu hráčky tímu žiačok AS Trenčín. Okrem obľúbeného kupónu do reštaurácie McDonald´s si na šestnástich stranách prečítate viacero zaujímavých vecí, ktoré nenájdete na facebooku a ani na astrencin.sk. V pripravenom čísle sa dozviete viac o Aldovi Baézovi, aktuálneho súpera okomentuje Miloš Volešák, miesto na strednej dvojstrane prináša príbehy hráčov a trénerov pôsobiacich v oboch kluboch, ale aj návrat k dvom pamätným zápasom Slovana proti Ozete Dukla Trenčín.

Tešíme sa na vašu podporu a skvelú športovú kulisu!

 

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
3:0 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 29. kolo, 1.5.2021
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

A-tím 7.5.2021

A-tím | Madu podpísal dvojročný kontrakt

Nigérijský obranca Kingsley Madu bude obliekať dres AS Trenčín aj počas nasledujúcich sezón....

Marketing 7.5.2021

Marketing | AS Trenčín a Coffee Sheep sa opäť spojili

Futbalový klub AS Trenčín a spoločnosť Coffee Sheep nadväzujú na doterajšiu úspešnú...

ASTV 3.5.2021

Kadák | Verím, že takto budeme pokračovať

Po neúspešnom zápase na ihrisku trnavského Spartaka len stroho skonštatoval, že túto prehru berie...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa