Aktuality - archiv 9.4.2014

Podporte svoj klub na Záhorí!

Vstupenky na zápas proti Senici v predpredaji na sekretariáte klubu a vo fanshope v Priore

Futbalový klub AS Trenčín organizuje zájazd na sobotňajší zápas 26. kola Corgoň ligy na ihrisku FK Senica. Podpor svoj tím v súboji proti konkurentovi zo špice tabuľky. Vytvorte chlapcom na Záhorí domáce prostredie!

V cene zájazdu 10 € máte vstupenku na zápas a spiatočný cestovný lístok na autobus. Cestuje sa iba v prípade minimálneho počtu 30 osôb. Už vo štvrtok treba potvrdiť dopravnej spoločnosti uskutočnenie „výjazdu“. Každý z účastníkov nástupom do autobusu súhlasí s „osobnou zodpovednosťou“ za prípadné škody. Počet osôb je obmedzený na kapacitu autobusu.

Odchod autobusu je o 15.30 h od futbalového štadióna. Zraz je už o 15.00 h. Pozývame všetkých. Skúsených „výjazdníkov“, ale aj nováčikov. Zažite skvelú atmosféru. Výjazdy do Ružomberka a Trnavy ukázali, že rodina fanúšikov ASTN sa rozrastá aj o mladších členov. Staňte sa aj vy jej členom.

V deň zápasu sa lístky do sektoru hostí na štadióne predávať nebudú. Každý fanúšik sa pred vstupom do sektoru hostí musí dobrovoľne podrobiť osobnej bezpečnostnej prehliadke, vstup s nebezpečnými predmetmi je zakázaný (aj vrátane dáždnikov) a budú pri vstupe odobraté, vracať sa nebudú. Aj v prípade individuálnej dopravy si vstupenky vyzdvihnite vo štvrtok alebo v piatok medzi 9.00 a 15.00 h na sekretariáte klubu na krytej plavárni alebo počas otváracích hodín vo fanshope AS Trenčín v obchodnom dome Prior (REsport, 1. poschodie).

Futbalový klub AS Trenčín upozorňuje fanúšikov, že osoby „zjavne“ pod vplyvom alkoholu nebudú vpustené na zápas. Taktiež žiada svojich fanúšikov, nech sa zdržia provokácií a „hrubých verbálnych urážok“ na adresu príslušníkom policajnému zboru, SFZ, domácich usporiadateľov, rozhodcov, fanúšikov a hráčom súpera. Aby sme tak prispeli ku kultivovanému a športovému prostrediu na štadióne. AS Trenčín upozorňuje, že konzumácia alkoholických nápojov už počas cesty na športové podujatie je zakázaná a je dôvodom na pokutovanie. Za „alkoholický nápoj“ je považovaný podľa zákona nápoj, ktorý má viac ako 4,1 promile alkoholu.

Ďalšie informácie na medialne@astrencin.sk.

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
3:0 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 29. kolo, 1.5.2021
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

A-tím 7.5.2021

A-tím | Madu podpísal dvojročný kontrakt

Nigérijský obranca Kingsley Madu bude obliekať dres AS Trenčín aj počas nasledujúcich sezón....

Marketing 7.5.2021

Marketing | AS Trenčín a Coffee Sheep sa opäť spojili

Futbalový klub AS Trenčín a spoločnosť Coffee Sheep nadväzujú na doterajšiu úspešnú...

ASTV 3.5.2021

Kadák | Verím, že takto budeme pokračovať

Po neúspešnom zápase na ihrisku trnavského Spartaka len stroho skonštatoval, že túto prehru berie...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa