Aktuality - archiv 6.5.2014

Predaj permanentiek na novú sezónu spustený!

Predaj sezónnych vstupeniek obmedzený iba na hlavnú tribúnu

AS Trenčín začína s predajom sezónnych vstupeniek na nadchádzajúci ročník. Zakúpiť si ich môžete na sekretariáte klubu a prostredníctvom siete Ticketportal, kde získate „voucher“. Ten sa dá zakúpiť priamo na predajných miestach alebo prostredníctvom internetovej stránky spoločnosti. „Voucher“ si následne vymeníte za permanentku na sekretariáte AS.

Vstupenka na ligové zápasy bude v ročníku 2014/2015 stáť 5 € na hlavnú tribúnu. Cena permanentnej vstupenky na nadchádzajúci ročník je 70 €. V tejto sume získate vstup na všetky domáce zápasy Corgoň ligy bez čakania pred pokladňami, svoje miesto na každý ligový zápas, vstup na všetky domáce stretnutia Slovnaft Cupu, rezerváciu a zľavu 20% na prípadné zápasy Európskej ligy, celoročnú zľavu 20% na McDonald´s menu v Trenčíne a možnosť kúpiť si originálny dres AS Trenčín od firmy Nike za 10 €. Počas sezóny vás budeme informovať o ďalších výhodách.

Klub AS Trenčín pracuje pred vstupom nového ročníka s alternatívou búrania štadióna a prípravou výstavby nového ešte v tomto roku. Preto je predaj permanentiek iba na krytú tribúnu, ktorá sa môže stať na dlhšiu dobu jedinou použiteľnou. Tribúna bude členená na viaceré sektory. V priestoroch tribúny „F“ a „G4“ by mali byť umiestnení fanúšikovia hostí. Domáci „ultras“ budú v sektore G1. Informácie o predaji permanentiek do fanúšikovského sektoru AS bude poskytovať novovytvorený fanklub „Légia Laugaricio“. Informácie získate na emailovej adrese fanklub@astrencin.sk. Predaj do sektoru domácich „ultras“ je len prostredníctvom sekretariátu klubu.

Dôležitou informáciou je pripravovaný presun striedačiek pred nekrytú tribúnu, čo značne zatraktívni miesta na tribúnach „G“. Súčasní majitelia sezónnych vstupeniek majú rezervované svoje miesta do 15. júna. Všeobecné informácie ohľadom predaja permanentiek na sezónu 2014/2015 získate na adrese astrencin@astrencin.sk alebo na telefónnom čísle 0911 972 533.

Autor: astn
Rozpis zápasov
3:1 Bučovice
Prípravný, 23.3.2023
MFK Vyškov - AS Trenčín
18:00
Fortuna liga, nadstavba, 1.4.2023
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 30.3.2023

Tvárou v tvár | Igor Schlesinger o fanúšikoch a návštevnosti

Fanúšikovia nášho klubu mohli po dlhšej odmlke absolvovať ďalší diskusný večer...

ASTV 29.3.2023

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších februárových zásahov brankárov AS Trenčín

ASTV vám prináša prvé pokračovanie ankety Zákrok...

ASTV 27.3.2023

A-tím | František Straka novým trénerom AS Trenčín

František Straka sa stal novým trénerom AS Trenčín. Na lavičke nahradil doterajšieho...

esport 23.3.2023

eSports | Fortunaligový FIFA turnaj opäť najmä o charite

Zástupcovia dvanástich klubov Fortuna ligy absolvujú v piatok už štvrtý turnaj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio