Aktuality - archiv 31.5.2014

Holúbek podcenenie zápasu v záverečnom kole odmieta

Jakub Holúbek: "Chceme potvrdiť to, o čo celú sezónu bojujeme"

Posledný ligový zápas končiaceho sa ročníka odohrajú zverenci trénera Martina Ševelu v Banskej Bystrici (dnes o 17.30 h). Hoci by sa mohlo zdať, že už o nič nejde, opak je pravdou.

„Celý týždeň nás tréneri nabádali, aby sme išli do zápasu naplno. Vieme, že si už tabuľkovo nemôžeme prilepšiť a ani pohoršiť. Chceme však potvrdiť to, o čo celú sezónu bojujeme. Preto si nechceme pošramotiť reputáciu v záverečnom kole ročníka,“ zamyslel sa Jakub Holúbek.

Poveternostné podmienky v ostatných dňoch neboli futbalu naklonené. Podľa informácií je trávnik na Štiavničkách premočený a tradične v zlom stave. „Možno očakávať zápas na ťažkom teréne. Na kombinačný futbal môžeme zabudnúť. Bude to o bojovnosti, tvrdých súbojoch a jednoduchej hre,“ pokračoval bývalý reprezentant do 21 rokov.

V boji o korunu kráľa strelcov je na čele rebríčka Tomáš Malec. Štrnásťgólový strelec sa tak môže stať najlepším strelcom najvyššej súťaže. „Všetci sa mu k triumfu posnažíme dopomôcť. Ak by sa naskytla penalta, pôjde na ňu práve on. Jeho triumf by bol ďalším bonusom a dobrou vizitkou pre celé mužstvo,“ prízvukoval 23-ročný univerzál.

Po zápase sa tím okolo kapitána Miloša Volešáka bude ponáhľať domov. V Steps Pube sa začína o 21.00 h oslava najlepšieho umiestnenia v histórií klubu. Predbežný príchod futbalistov je o 23.00 h. „Všetci sa tešíme, že spolu s tými, ktorí nás celú sezónu povzbudzovali, oslávime úspech,“ dodal na záver Holúbek.

Autor: mj
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

A-tím 14.7.2024

Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými Bohemians

Náš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa