Hviezdy deťom 20.6.2014

Hviezdy deťom aj s Mariánom Gáboríkom

Šiesty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom už v nedeľu na Mierovom námestí v Trenčíne

Charitatívne podujatie „Hviezdy deťom“ organizované futbalovým klubom AS Trenčín ponúkne už v túto nedeľu opäť množstvo futbalových a hokejových hviezd, ktoré sa zídu priamo na Mierovom námestí v Trenčíne pre dobrú vec. Počas doterajších piatich ročníkov putovalo na pomoc deťom vďaka partnerom akcie a podpore športovcov viac ako 60 000 eur.

Pre fanúšikov je najväčším lákadlom fakt, že na špeciálne postavenom ihrisku s umelou trávou predvedie počas turnaja osobností svoje brankárske umenie čerstvý držiteľ Stanleyho pohára Marián Gáborík. Silný hokejový výber bude mať vo svojom strede aj Mariána Hossu, Tomáša Kopeckého, Tomáša Tatara, Andreja Sekeru, Tomáša Jurča, Richarda Pánika a ďalších. Svojich bývalých spoluhráčov v reprezentácie podporí aj vychádzajúca hviezda slovenského komentátorského neba Richard Lintner.

Súčasťou blížiacej sa akcie je aj turnaj nádejí slovenského futbalu (8.00 h), ktorého víťaz sa v rámci hlavného programu začínajúcemu o 14.00 h stretne s výberom futbalistov. Mladíci sa tak môžu tešiť na súboj proti kvalitnému výberu, ktorý povedie Juraj Kucka. Po jeho boku sa predstavia aj Marek Sapara, Stanislav Šesták, Róbert Mak, Erik Jendrišek alebo nádej slovenských trávnikov Tomáš Vestenický. V tíme futbalových reprezentantov bude aj František Kubík, ktorý sa vracia na slovenské ligové trávniky v drese AS a po dlhšej dobe budú mať fanúšikovia trenčianskeho futbalu možnosť vidieť aj Davida Depetrisa.

Tretím tímom je tradične zástupca organizátora a strieborný tím z minulého ročníka najvyššej domácej súťaže AS Trenčín. Na ihrisku sa predstaví aj navrátilec z Ajaxu Amsterdam Stanislav Lobotka. Trojica mužstiev odohrá po dva zápasy v klasickom futbale a druhé polčasy obstará tzv. „bublinový futbal“. O zábavu tak nebude núdza. Moderátorskú taktovku bude mať vo svojich rukách Marcel z Fun Rádia.

Súčasťou hlavného programu bude opäť bohatší sprievodný program ako pred rokom. Svoje si nájdu všetci od najmenších, až po seniorov. Na ihrisku uvidíte okrem šiestich zápasov aj dnes stále populárnejšiu „capoeiru“, „freerun parkour show“, „biketrial show“ s preskakovaním jedenástky AS Trenčín a určite si nenechajte ujsť ani súboj hokejistov a futbalistov v bublinovom futbale. Fanúšikovia trenčianskeho futbalu si určite vychutnajú odovzdanie poháru a medailí za druhé miesto v Corgoň lige.

Všetko, čo uvidíte v hlavnom programe na ihrisku si počas popoludnia môžete vyskúšať na vlastnej koži. Trialisti, tanečníci capoeira a parkuristi si pre vás pripravili „workshopy“. Na námestí je pripravená aj „SPP detská zóna“, bábkové divadlo, tréningový kemp AS Trenčín a zaujímavý bude aj „Aegon Street Art Stage“. Pätica špičkových slovenských streetartových umelcov bude počas celého dňa tvoriť priamo na námestí.

[youtube]wSeRV5xUUlE[/youtube]

Futbalisti: Stanislav Šesták, Róbert Mak, Marek Sapara, Erik Jendrišek, David Depetris, Tomáš Vestenický, Juraj Kucka, František Kubík, Ľuboš Guldan, Veronika a Daniela Nízlové, Igor Šemrinec (brankár)

Hokejisti: Ivan Baranka, Andrej Sekera, Tomáš Kopecký, Tomáš
Tatar, Marián Hossa, Richard Lintner, Marcel Hossa, Tomáš Jurčo, Richard Pánik, Mário Bližnák, Branko Radivojevič, Marián Gáborík (brankár)

AS Trenčín: Peter Kleščík, Tomáš Malec, Ramón, Kingsley Madu, Milan Rundič, Peter Čögley, Aldo Baéz, Moses Simon, Haris Hajradinovič, Karol Mondek, Jakub Holúbek, Jairo, Stanislav Lobotka, Patrik Mišák, Matúš Opatovský, Miloš Volešák (brankár)

[youtube]IvwgpZF25HA[/youtube]

Autor: astn
Rozpis zápasov
Fortuna liga, EKL play-off, 24.5.2022
MŠK Žilina - AS Trenčín
20:00
Fortuna liga, EKL play-off, 27.5.2022
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 25.5.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MŠK Žilina

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia play-off Fortuna ligy o postup do Európskej...

ASTV 25.5.2022

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MŠK Žilina

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase play-off Fortuna ligy...

A-tím 24.5.2022

FL | Spod Dubňa do finále play-off bez inkasovaného gólu

Zverenci trénera Juraja Ančica postúpili do finále play-off o postup do Európskej...

ASTV 23.5.2022

Kadák | Dúfam, že potešíme našich fanúšikov

Už tento utorok čaká náš tím prvý zápas v play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel