Aktuality - archiv 19.7.2014

Zájazd do Nového Sadu, práca ešte nie je dokončená

AS Trenčín a cestovná kancelária Motýľ pre vás pripravili zájazd na odvetný súboj druhého predkola EL do Nového Sadu

Futbalový klub AS Trenčín a cestovná kancelária Motýľ pre vás pripravili zájazd na odvetný súboj druhého predkola Európskej ligy UEFA medzi Vojvodinou Novi Sad a AS Trenčín. Zápas sa uskutoční vo štvrtok 24. júla na štadióne Karadjordje v Novom Sade.

Zmenená cena zájazdu je 45 eur. Dôvodom je znížená cena vstupeniek z pôvodne avizovaných 8 eur na 2 eura. V cene máte dopravu, poistné liečebných nákladov, batožiny, zodpovednosti za škody (s výnimkou vandalizmu) a vstupenku na zápas do sektoru fanúšikov AS Trenčín (k dispozícii pred odchodom do Srbska). Cena zájazdu platí len pri vypredaní autobusu (45 miest). Dnes máme rezervovanú 49-miestny autobus (Bova) a 54-miestny autobus (Scania). Vstupenky si môžete zakúpiť aj v prípade individuálnej dopravy v pracovných dňoch na sekretariáte klubu (krytá plaváreň). Srbská strana nám poskytla predbežne 150 miest na štadióne.

Odchod autobusu/ov z Trenčína je vo štvrtok 24. júla o 5.00 h ráno. V poludňajších hodinách je v pláne príchod do Nového Sadu. Výkop zápasu je v rovnaký deň o 20.00 h. Hneď po stretnutí sa vracia na Slovensko. Príchod do Trenčína je naplánovaný na piatok v skorých ranných hodinách.

Zájazd na zápas druhého predkola EL UEFA sa predáva v CK Motýľ – Hypermarket Tesco v Trenčíne, 0905 962 041, info@ckmotyl.sk, www.ckmotyl.sk.

Postup do tretieho predkola máme na dosah, ale nič nie je rozhodnuté. Chlapcov čaká náročná odveta, v ktorej sa Vojvodina len tak ľahko nepoddá. Pomôžte aj vy svojou prítomnosťou a podporou mužstva k vytúženému postupu. Odmena je viac ako lákavá. Navyše, CK Motýľ a AS Trenčín pre vás pripravili súťaž o tri miesta v autobuse do Nového Sadu celkom zadarmo. Všetky informácie nájdete na našej facebookovej stránke.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa