Aktuality - archiv 19.7.2014

Zájazd do Nového Sadu, práca ešte nie je dokončená

AS Trenčín a cestovná kancelária Motýľ pre vás pripravili zájazd na odvetný súboj druhého predkola EL do Nového Sadu

Futbalový klub AS Trenčín a cestovná kancelária Motýľ pre vás pripravili zájazd na odvetný súboj druhého predkola Európskej ligy UEFA medzi Vojvodinou Novi Sad a AS Trenčín. Zápas sa uskutoční vo štvrtok 24. júla na štadióne Karadjordje v Novom Sade.

Zmenená cena zájazdu je 45 eur. Dôvodom je znížená cena vstupeniek z pôvodne avizovaných 8 eur na 2 eura. V cene máte dopravu, poistné liečebných nákladov, batožiny, zodpovednosti za škody (s výnimkou vandalizmu) a vstupenku na zápas do sektoru fanúšikov AS Trenčín (k dispozícii pred odchodom do Srbska). Cena zájazdu platí len pri vypredaní autobusu (45 miest). Dnes máme rezervovanú 49-miestny autobus (Bova) a 54-miestny autobus (Scania). Vstupenky si môžete zakúpiť aj v prípade individuálnej dopravy v pracovných dňoch na sekretariáte klubu (krytá plaváreň). Srbská strana nám poskytla predbežne 150 miest na štadióne.

Odchod autobusu/ov z Trenčína je vo štvrtok 24. júla o 5.00 h ráno. V poludňajších hodinách je v pláne príchod do Nového Sadu. Výkop zápasu je v rovnaký deň o 20.00 h. Hneď po stretnutí sa vracia na Slovensko. Príchod do Trenčína je naplánovaný na piatok v skorých ranných hodinách.

Zájazd na zápas druhého predkola EL UEFA sa predáva v CK Motýľ – Hypermarket Tesco v Trenčíne, 0905 962 041, info@ckmotyl.sk, www.ckmotyl.sk.

Postup do tretieho predkola máme na dosah, ale nič nie je rozhodnuté. Chlapcov čaká náročná odveta, v ktorej sa Vojvodina len tak ľahko nepoddá. Pomôžte aj vy svojou prítomnosťou a podporou mužstva k vytúženému postupu. Odmena je viac ako lákavá. Navyše, CK Motýľ a AS Trenčín pre vás pripravili súťaž o tri miesta v autobuse do Nového Sadu celkom zadarmo. Všetky informácie nájdete na našej facebookovej stránke.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:1 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 1. kolo, 28.7.2024
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 20.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Galatasaray SK

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Galatasaray SK.

ASTV 19.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Galatasaray SK

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Galatasaray SK (1:4).

A-tím 19.7.2024

Gajdoš | Prvý polčas sme boli viac ako vyrovnaným tímom

S tureckým Galatasaray SK zaznamenal náš tím prehru 1:4. Aj napriek sile súpera sme...

A-tím 19.7.2024

Bariš | Predvedená hra nás teší

V generálke pred blížiacou sa sezónou sme si zmerali sily s aktuálnym tureckým majstrom Galatasaray SK. Aj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa