Aktuality - archiv 27.7.2014

Dnes Podbrezová a rozlúčka s Baézom

V treťom kole Fortuna ligy privítame na domácom trávniku nováčika súťaže ŽP Šport Podbrezová

V treťom kole Fortuna ligy privítame na domácom trávniku nováčika súťaže ŽP Šport Podbrezová. Výkop nedeľňajšieho zápasu je v tradičných 17.30 h.

Stretnutie proti Podbrezovej je nielen bojom o ďalšie ligové body, ale aj rozlúčkou s Aldom Baézom. Pokiaľ sa chcete poďakovať obľúbenému Argentínčanovi za necelých sedem rokov pod Čákovým hradom, musíte prísť na svoje miesto na tribúne pár minút pred samotným výkopom. Dnes už hráč Slavie Praha bude približne pol hodinu pred výkopom aj v stánku fanshopu, kde vám môže podpísať fotku, alebo pomôcť vybrať niektorý z klubových suvenírov.

Bulletin pokračuje, prinášame aj nové rubriky

Aj pri príležitosti zápasu proti Podbrezovej vám tradične prinášame upútavku na zápasový bulletin. Ten rozdávajú pred stretnutím a v úvode zápasu hráčky tímu žiačok AS Trenčín. Okrem obľúbeného kupónu do reštaurácie McDonald´s si na šestnástich stranách prečítate viacero zaujímavých vecí, ktoré nenájdete na facebooku a ani na astrencin.sk. V pripravenom čísle sa dozviete viac o našich hráčoch a sociálnych sieťach. Novou rubrikou sú rady z kabíny pre stávkarov. V predchádzajúcom čísle radil Peter Kleščík a uhádol tri zo siedmich zápasov. Ako úspešný bude Haris Hajradinovič? Aktuálneho súpera okomentuje Patrik Mišák, miesto na strednej dvojstrane je rozlúčkou s Aldom Baézom. Opäť sme nezabudli ani na bohatú históriu futbalu v Trenčíne, ktorý sa v tomto roku dožíva neuveriteľných 110 rokov.

Najdôležitejšie informácie nielen pred zápasom proti Podbrezovej

Rekonštrukcia železničnej trate značne komplikuje už aj tak zložitú dopravnú situáciu v okolí štadióna. Navyše, pre stavebné práce definitívne uzavreli parkovisko medzi bývalou plavárňou a centrom mesta. Preto vás žiadame, aby ste sa v prípade možnosti vyhli ceste na zápas vlastným autom. Prípadne, odporúčame parkovanie v centre mesta, alebo pri železničnej stanici. Využiť môžete aj parkovacie miesta na „ostrove“. Aby ste sa ešte pred úvodným hvizdom rozhodcu mohli usadiť na svoje miesto, počítajte s časovou rezervou.

Na kúpu vstupeniek využite predpredaj siete Ticketportal. Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom internetovej stránky spoločnosti alebo na predajných miestach. Predídete tak čakaniu pred pokladňami štadióna. Pokiaľ sa nezačne búranie štadióna, bude k dispozícii aj nekrytá tribúna.

Vzhľadom na už spomenuté stavebné práce v okolí štadióna (možnosť voľného prístupu cez priestor bývalej Kolkárne), sme museli pristúpiť k presunu kontroly vstupeniek priamo do vstupov na tribúny. Snahou klubu je maximálne spriechodniť vstupy, napriek tomu vás žiadame o trpezlivosť a toleranciu. Pri odchode z tribúny dostanete na ruku pečiatku, bez ktorej vás späť na tribúnu nevpustia. Ďakujeme za pochopenie.

Tak ako sme avizovali, súčasťou tribúny sa stali striedačky oboch mužstiev. Dôvodom je zlepšenie výhľadu pre fanúšikov a následne väčšia atraktivita vstupeniek na tribúny „G“. Klub AS Trenčín je presvedčený, že naši fanúšikovia sa dokážu správať kultúrne a ukážu dostatočný rešpekt nielen svojim hráčom, ale aj realizačnému tímu a hráčom súpera. Na slovenských štadiónoch chceme kultúrnejšiu atmosféru. Aj touto cestou vieme prispieť k výchove nielen divákov, ale aj hráčov. Ďakujeme vám za podporu nášho rozhodnutia prostredníctvom vášho správania sa na tribúne.

Tešíme sa na vašu podporu a skvelú športovú kulisu!

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa