Aktuality - archiv 31.7.2014

Posledné informácie pred zápasom proti Hull City

AS Trenčín vám prináša sumár posledných informácií, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať

AS Trenčín vám prináša sumár posledných informácií, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať pred dnešným zápasom proti Hull City na štadióne v Žiline.

VYSTUPENKY NA HULL CITY

Vstupenky na zápas proti Hull City sú stále k dispozícii. Priebežne počas dňa ich môžete kúpiť v sieti Ticketportal (stav o 9.00 h ráno). Trenčania ich môžu až do 12.00 h získať aj na sekretariáte klubu. K dispozícii sú ešte aj vstupenky na „Západnú tribúnu“. Od 15.00 h pokračuje predaj priamo v pokladniach žilinského štadióna, kde bude k dispozícii minimálne 800 vstupeniek. 

NA ŠTADIÓN V ČERVENO-BIELOM

Ukážte svoju príslušnosť farbám AS Trenčín. Ultras Trenčín a občianske združenie fanúšikov Légia Laugaricio, aby všetci fanúšikovia prišli oblečení v červenom alebo bielom. Pomôžete tam vytvoriť skvelé prostredie pre svojich hráčov. Jedine Trenčín!

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Organizačné pokyny smerom k zápasu proti Hull City týkajúce sa vstupu na štadión si nájdete na svojich vstupenkách. Upozorňujeme vás, že na štadión nie je dovolené vnášať nebezpečné predmety, dáždniky, pyrotechniku a iné. Viac informácií zadná strana vstupenky.

CESTOVANIE DO ŽILINY

AS Trenčín vypredal takmer šesť autobusov, ktoré odvezú fanúšikov na zápas do Žiliny a naspäť domov. Cena spiatočného lístka je 5 eur. Ešte dnes do 12.00 h si môžete prísť kúpiť posledné voľné miesta (cca 20) v šiestom autobuse. Autobusy odchádzajú od Športovej haly o 17.00 h. Preto treba prísť minimálne o dvadsať minút skôr. Každý, kto si zakúpil cestu autobusom, má na vstupenke označené aj číslo autobusu, ktorým sa povezie.

DOBROVOĽNÝ PRÍSPEVOK

V autobusoch mieriacich na zápas do Žiliny budete môcť dobrovoľne prispieť na „ultras“ aktivity fanúšikov AS Trenčín. Na produkciu vlajok a tribúnových choreografií. OZ Légia Laugarício ďakuje za podporu.

PARKOVANIE V ŽILINE

Návštevníci stretnutia, ktorí budú mať platné vstupenky na „Západnú tribúnu“ sa na svoje miesta dostanú po Športovej ulici. V priestoroch pred „Západnou tribúnou“ môžu parkovať len vodiči motorových vozidiel s platnou parkovacou kartou vydanou AS Trenčín, ktorí sa na parkovisko dostanú tiež po Športovej ulici. Návštevníci stretnutia, ktorí budú mať platné vstupenky na „Južnú tribúnu“ a „Východnú tribúnu“ a pôjdu na štadión pešo, sa na svoje miesta dostanú po Uhoľnej ulici. Vodiči motorových vozidiel môžu parkovať bezplatne na parkovisku za „Východnou tribúnou“, príjazd na parkovisko pre osobné automobily a autobusy za „Východnou tribúnou“ je po Uhoľnej ulici. Priaznivci hosťujúceho tímu majú vyhradený prístup do sektoru na „Severnej tribúne“ z Ľavobrežnej ulice.

Autor: astn
Rozpis zápasov
0:1 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
14:30 Príbelce
Slovnaft Cup, 4. kolo, 27.10.2021
TJD Príbelce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 26.10.2021

Fanúšikovia | Predaj vstupeniek na Slovan Bratislava spustený

AS Trenčín dal do predaja vstupenky na zápas 13 kola Fortuna ligy, v ktorom...

Fanúšikovia 26.10.2021

Klub | predpredaj.sk novým poskytovateľom ticketingových služieb

Spoločnosť predpredaj.sk je novým poskytovateľom ticketingových služieb AS...

ASTV 25.10.2021

Lavrinčík | Iba som bežal, ani som nepozeral na akciu

Patrí medzi najväčšie prekvapenia prvej polovice základnej časti Fortuna ligy. Samuel...

ASTV 24.10.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 12. kola základnej časti Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa