A-tím 20.9.2014

Martin Vlček chce ukončiť sériu ViOnu

Sériu štyroch zápasov na ihriskách súpera odštartujú zverenci trénera Martina Ševelu dnes v Zlatých Moravciach. Zápas na štadióne ViOnu má výkop o 17.30 h. „Najbližšieho súpera vnímam ako každého iného účastníka Fortuna ligy,“ zamyslel sa pred zápasom Martin Vlček.

ViOn nevyhral už štyri zápasy v rade, ale na domácom trávniku ešte neprehral. S jedenástimi bodmi je priebežne na deviatej priečke ligovej tabuľky. „Najvyšší čas porušiť ich domácu bilanciu,“ pousmial sa mládežnícky reprezentant Slovenska a pokračoval: „Samozrejme, ideme do Zlatých Moraviec s cieľom získať tri body. Určite nám ich súper nedá zadarmo. Musíme hrať svoju hru a keď budeme rýchli, presní a efektívni, nemáme sa čoho báť.“

Ofenzíva ViOnu je so siedmimi gólmi najmenej efektívnou v lige, napriek tomu nemožno súpera podceniť. „Majú tam niekoľko skúsenejších hráčov doplnených mladou krvou. Musíme si dať pozor na každého jedného súpera na ihrisku. Hocikto môže rozhodnúť zápas,“ dodal Vlček.

V týždni sa tímu okolo kapitána Petra Kleščíka podarilo vyrovnať zdanlivo prehraný zápas. Remíza proti vedúcej Žiline má však väčší rozmer ako iba to, že sme udržali krok s prvým tímom. „Ukázali sme tímového ducha. Vždy treba hrať až do posledného hvizdu zápasu. Išli sme za dobrým výsledkom a oplatilo sa. Takéto momenty zodvihnú sebavedomie,“ zakončil rozhovor osemnásťročný útočník. 

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

ASTV 5.6.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety gól mesiaca. Pozrite si päť...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa