A-tím 20.9.2014

Martin Vlček chce ukončiť sériu ViOnu

Sériu štyroch zápasov na ihriskách súpera odštartujú zverenci trénera Martina Ševelu dnes v Zlatých Moravciach. Zápas na štadióne ViOnu má výkop o 17.30 h. „Najbližšieho súpera vnímam ako každého iného účastníka Fortuna ligy,“ zamyslel sa pred zápasom Martin Vlček.

ViOn nevyhral už štyri zápasy v rade, ale na domácom trávniku ešte neprehral. S jedenástimi bodmi je priebežne na deviatej priečke ligovej tabuľky. „Najvyšší čas porušiť ich domácu bilanciu,“ pousmial sa mládežnícky reprezentant Slovenska a pokračoval: „Samozrejme, ideme do Zlatých Moraviec s cieľom získať tri body. Určite nám ich súper nedá zadarmo. Musíme hrať svoju hru a keď budeme rýchli, presní a efektívni, nemáme sa čoho báť.“

Ofenzíva ViOnu je so siedmimi gólmi najmenej efektívnou v lige, napriek tomu nemožno súpera podceniť. „Majú tam niekoľko skúsenejších hráčov doplnených mladou krvou. Musíme si dať pozor na každého jedného súpera na ihrisku. Hocikto môže rozhodnúť zápas,“ dodal Vlček.

V týždni sa tímu okolo kapitána Petra Kleščíka podarilo vyrovnať zdanlivo prehraný zápas. Remíza proti vedúcej Žiline má však väčší rozmer ako iba to, že sme udržali krok s prvým tímom. „Ukázali sme tímového ducha. Vždy treba hrať až do posledného hvizdu zápasu. Išli sme za dobrým výsledkom a oplatilo sa. Takéto momenty zodvihnú sebavedomie,“ zakončil rozhovor osemnásťročný útočník. 

Autor: mj
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
15:00
NIKÉ LIGA, 23. kolo, 9.3.2024
FC Košice - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 22. kola základnej časti Niké ligy proti MFK...

ASTV 3.3.2024

Bariš | Sme sklamaní, budeme sa snažiť vyhrať spodnú šestku

Bezgólová remíza nám napokon k postupu do prvej šestky nestačila. Do gólového...

ASTV 3.3.2024

Kmeť | Celú sezónu sme podávali dobré výkony, no zlyhali sme v koncovke

V poslednom zápase základnej časti Niké ligy zaznamenal náš tím...

ASTV 3.3.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 22. kola základnej časti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus