A-tím 25.9.2014

Mišák rozhodol aj proti Slovanu Bratislava

​V posledných dvoch zápasoch strelil rovnaký počet gólov. Naviac, oba boli víťazné. Patrik Mišák zaznamenal najskôr náš jediný presný zásah v Zlatých Moravciach. Následne otvoril skóre zápasu na bratislavských Pasienkoch, keď naštartoval tím k víťazstvu nad Slovanom Bratislava (2:0).

Na ihrisku úradujúceho majstra sa často nevyhráva. Tímu trénera Martina Ševelu sa to ale za ostatný rok podarilo hneď dvakrát a ani raz pri tom nedostal gól. „V Bratislave sa body získavajú ťažko," povedal Mišák a pokračoval: „Prekvapila ma defenzívna taktika Slovana. Iba čakali, čo vymyslíme. Nám to vyhovovalo. Víťazstvá s majstrom majú vždy špecifickú príchuť. Hrali sme výborne a každý šiel na dno síl.“

Práve on po necelej polhodine strelil úvodný gól zápasu, keď v šestnástke dostal nečakane veľa priestoru a na dvakrát dostal loptu do siete. „Haris (Hajradinovič) mi dal prihrávku pod seba. Najskôr som chcel strieľať z prvej. Keď som videl, že obrancovia proti mne nevystupujú, mal som viac času na zakončenie. Prvú strelu gólman vyrazil, druhú som trafil z voleja. Hoci si na ňu siahol, nedokázal zabrániť tomu, aby z toho bol gól,“ pokračoval šťastný strelec.

Okrem pohodlného víťazstva teší aj celkový herný prejav mužstva. To dokázalo na ihrisku dominovať počas celého zápasu. „Je jedno kde hráme. Vždy sa snažíme o aktívnu hru. Na tréningoch poctivo pracujeme a nadobudnuté zručnosti sa snažíme prenášať do zápasov. Víťazstvo teší, ale mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom,“ zamýšľal sa 23-ročný stredopoliar.

Patrik Mišák sa po nie celkom vydarenom období dostáva do pohody. Rozhodol o osude zápasu v Zlatých Moravciach a víťaznú strelu pridal aj na Slovane. „Zachytil som kritické hlasy. Nebudem klamať, že o tom neviem. Som však rád, že drvivá väčšina fanúšikov je s nami v dobrom aj v zlom,“ dodal na záver Mišák.

Autor: Redakce
Rozpis zápasov
0:1 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
14:30
Slovnaft Cup, 4. kolo, 27.10.2021
TJD Príbelce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.10.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 12. kola základnej časti Fortuna ligy...

ASTV 23.10.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti...

A-tím 23.10.2021

FL | Zaslúžené víťazstvo po góle v poslednej minúte

Zverenci trénera Petra Hlinku zastavili sériu štyroch zápasov bez plného bodového zisku....

ASTV 22.10.2021

Gaži | Čaká nás veľmi skúsený súper

Tím Petra Hlinku začne druhú polovicu základnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže na ihrisku...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa