A-tím 5.10.2014

Musíme hrať ešte lepšie ako u nich, povedal Holúbek

Po necelých dvoch týždňoch zverenci trénera Martina Ševelu opäť nastúpia proti majstrovskému Slovanu Bratislava. Šláger kola sa odohrá pred televíznymi kamerami Digisportu dnes od 19.00 h.

Minulú stredu sme dokázali na Pasienkoch po veľmi dobrom výkone zvíťaziť (2:0). Podobne kvalitný výkon a aj výsledok by si pred večerným súbojom želal aj Jakub Holúbek. „Stretnúť sa s tým istým súperom v priebehu pár dní nie je bežné. Budeme však musieť hrať ešte lepšie ako u nich, aby sme potvrdili body z Bratislavy,“ zamyslel sa pred zápasom Jakub Holúbek.
Slovan má v týchto týždňoch nahustený program. Okrem domácej súťaže sa snaží uspieť aj na medzinárodnom poli. Výsledky bratislavského tímu ale v posledných zápasoch neboli oslnivé, keďže väčšinu z nich prehral. „Vieme, že majú určité problémy, avšak stále je to to isté mužstvo, ktoré dokázalo na začiatku sezóny vybojovať účasť v Európskej lige s veľmi kvalitnými a skúsenými hráčmi,“ pokračoval bývalý mládežnícky reprezentant a dodal: „Nebezpeční sú najmä v ofenzíve. Hráči ako Milinkovič, Soumah, Kubík a aj ďalší predstavujú veľkú kvalitu.“
Zápas proti Slovanu uzavrie 13. kolo súťaže. Po remíze Žiliny v Košiciach (1:1) tak máme v prípade víťazstva šancu vzdialiť sa nie len majstrovi, ale aj zvyšku prenasledovateľov. „Hoci sa snažíme ísť od zápasu k zápasu, predsa len sa pozeráme aj na tabuľkové postavenie. Teraz je šanca, aby sme sa dostali do menšieho trháku. Tri body budú dôležité pre spokojný oddych počas reprezentačnej pauzy,“ zakončil rozhovor soblahovský rodák.

Autor: mg
Rozpis zápasov
1:1 Bánovce nad Bebravou
Prípravný, 10.7.2024
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 12.7.2024

Klub | ŠKF Sereď farmou AS Trenčín

Klub ŠKF Sereď bude v nasledujúcom ligovom ročníku pôsobiť ako farma AS Trenčín. Treťoligista bude mať na...

Fotogalérie 11.7.2024

Fotogaléria | Tretie stretnutie prípravy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce.

ASTV 11.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FC ViOn Zlaté...

A-tím 11.7.2024

A-tím | Gong odchádza spod Čákovho hradu

Hilary Gong opúšťa po roku AS Trenčín. Jeho kroky povedú do najvyššej poľskej Ekstraklasy, kde bude...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa