A-tím 18.10.2014

Je čas, aby sme im pokazili štatistiky, povedal Hajradinovič

Po reprezentačnej prestávke nastúpia zverenci trénera Martina Ševelu na ďalší fortunaligový zápas na pôde nováčika z Podbrezovej. Dnešný súboj má výkop o 14.30 h.

„Považujem ich za kompaktné a zdravo agresívne mužstvo. Rozhodne to nebude jednoduchý zápas,“ zamyslel sa pred duelom na Horehroní Haris Hajradinovič.

Železiari si ako nováčik vedú veľmi dobre. V tabuľke sa momentálne nachádzajú na štvrtej priečke, teda iba stupienok od možnosti zahrať si kvalifikáciu Európskej ligy. V domácom prostredí prehrali iba jediný raz zo šiestich duelov. Všetky góly pred vlastnými fanúšikmi inkasovali v premiére proti Myjave (1:2), odvtedy už päť súbojov v rade neinkasovali. „Vieme, že majú silné štandardné situácie a nebezpečné kontry. Na tieto veci si musíme dávať pozor. V domácom prostredí si držia výbornú bilanciu. Je čas, aby sme im dobré štatistiky pokazili,“ pokračoval mládežnícky reprezentant Bosny a Hercegoviny.

Rovnako ako do ktoréhokoľvek iného zápasu ideme aj do tohto s jasným cieľom zobrať z pôdy súpera všetky body. „Jednoducho musíme hrať svoju hru, byť odvážni a agresívni. Ak splníme tieto podmienky, nepredpokladám, že by sme mali problémy,“ dodal Hajradinovič.

Reprezantačné voľné prišlo hráčom vhod. Doliečili si drobné zranenia, načerpali nové sily pred záverečnou časťou jesene. „Dobili sme baterky. Máme pred sebou šesť zápasov. Potešilo by ma z nich osemnásť bodov,“ zakončil rozhovor s typickým úsmevom Hajradinovič.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa