ASTV 4.11.2014

AS Trenčín podporuje tohtoročný „Movember“

November sa v kabíne AS Trenčín bude niesť nielen v znamení rozlúčky s jesennou časťou aktuálneho ročníka. Šestica hráčov Igor Šemrinec, Peter Kleščík, Karol Mondek, Patrik Mišák, Ramón da Silva a Kingsley Madu podporená masérom tímu Jozefom Liškom sa zapojila do každoročnej charitatívnej akcie „Movember“. Kampaň je zameraná na prevenciu rakoviny semenníkov, prostaty a na podporu mužského zdravia všeobecne. Hlavným cieľom je zvýšiť informovanosť a dôležitosť osvety.

„Naši hráči sú na očiach verejnosti. Práve to sme chceli využiť na podporu osvety a zmene prístupu k prevencii. Aj touto cestou chceme vyzvať fanúšikov, aby sa pripojili k nášmu movember tímu. Na konci mesiaca vám prinesieme v zhrňujúcom videu zmenu, ktorou prejde sedmička statočných z kabíny prvého mužstva,“ prezradila manažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová.

„Pred niekoľkými rokmi som obdivoval hokejistov NHL. Vtedy som sa trochu čudoval tejto móde, dnes však viem, čím to je motivované. Som rád, že sme sa s chalanmi dali na to. Manželka bola síce nešťastná, ale pochopila to,“ pridáva kapitán tímu Peter Kleščík. „Je to nielen zábava, ale ide o dobrú vec. Dúfam, že sa k nám pridá veľa ľudí,“ dodal Igor Šemrinec po natočení videa v kaderníctve Klier.

Kampaň má jednoduché pravidlá. Na začiatku mesiaca sa musíte oholiť a počas nasledujúcich tridsiatich dní si pestujete fúzy. Poslednou vašou úlohou je iniciovať diskusiu o problematike mužského zdravia.

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 29.5.2024

A-tím | Húdok s novým dvojročným kontraktom

Ďalším odchovancom našej This is my sen Academy, ktorý spojil svoju budúcnosť s AS Trenčín sa...

Hviezdy deťom 28.5.2024

Hviezdy deťom | 16. ročník podujatia s návratom na Štadión Sihoť

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom"...

ASTV 28.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce...

Aktuálne 27.5.2024

Klub | Štartuje proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť sa dostáva do realizačnej fázy. Počas...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa