A-tím 8.2.2015

Remíza proti ruskému Saransku

Zverenci trénera Martina Ševelu vo svojom druhom prípravnom zápase na sústredení v tureckom Beleku remizovali s desiatym tímom ruskej ligy Mordovija Saransk 1:1 (0:1). Gól AS Trenčín zaznamenal navrátilec v trenčianskom drese Gino van Kessel.
1:1 (1:0)
16:00
FC Mordovia Saransk - AS Trenčín

FC Mordovia Saransk | Kočenkov/Šebanov - Niasse, Vasin, Lomič, Šitov, Le Tallec, Božovič, Dudiev, Lucenko, Djaló, Samodin, Jakovlev, Perendija, Danilo, Markin

AS Trenčín | Chovan - Ramón, Rundič, Kleščík (64. Čögley), Madu (70. Skovajsa) - Lobotka, Koolwijk, Rabiu (87. Bariš) - Lawrence (45. Landry), Edmond (64. Jairo), Van Kessel (64. Guba)

Góly: 16. Le Tallec - 53. Van Kessel

Do stretnutia sme vstúpili aktívne. Už prvej minúte sme zahrávali rohový kop po Van Kesselovom prieniku. Súpera sme prvú štvrťhodinu prakticky k ničomu nepustili. V 11. min sa dostal Koolwijk k strele z hranice šestnástky, netrafil však priestor troch žrdí. Napriek aktivite v úvode sme inkasovali. V 15. min zostal po štandardnej situácii nekrytý v šestnástke Le Tallec a hlavou usmernil loptu do siete – 0:1. Inkasovaný gól nám zobral vietor z plachiet, viazla nám kombinácia a nedokázali sme sa presadiť cez organizovanú obranu súpera. Hostia hrozili z rýchlych brejkov. Vypracovali sme si už len jedinú šancu. Po spolupráci Van Kessela s Lobotkom sa k strele dostal Rabiu, mieril však len do bočnej siete. V 42. min dlhú prihrávku za obranu takmer pretavil na gól hráč Saranska. Strela však tesne minula vzdialenejšiu žrď Chovanovej bránky. O dve minúty neskôr súper rozohral ďalšiu rýchlu akciu, zakončenie z pravého rohu pokutového územia však opäť tesne minulo žrď našej bránky.

Do druhého polčasu sme vstúpili ako pokropení živou vodou. V 47. min sa k priamemu kopu postavil Lobotka, ruský brankár však strelu kryl. Vyrovnať sa nám podarilo o chvíľu neskôr. V 53. Min sa po skvelej práci Edmonda dostal k strele Van Kessel a loptu poslal po zemi k pravej žrdi – 1:1. Naďalej sme boli aktívnejším tímom a súpera sme nepúšťali do žiadnych nebezpečných príležitostí. Prospeli nám aj striedania. V 65. min sa po rohovom kope dostal k strele Madu, lopta však minula bránku. O päť minút neskôr po prieniku aktívneho Gubu vystrelil z dvadsiatich metrov Koolwijk, mieril však tesne nad bránku. O chvíľu nato sa Guba opäť uvoľnil po pravej strane, jeho výborný center však odvrátila súperova obrana. Jedinú šancu si Saransk vypracoval desať minút pred koncom, kedy sa po našom faule dostal k priamemu kopu. Strela ale letela nad bránku. V 85. min sa po Skovajsovom prieniku dostal k zakončeniu striedajúci Landry, brankár však skvele zasiahol. Skóre sa nezmenilo ani po Barišovej strele tesne pred koncom stretnutia.

Autor: mk

ASTV 17.3.2024

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis