Fanúšikovia 4.3.2015

Hráči pozývajú do Žiliny, v stredu na kóte 157

Zverenci trénera Martina Ševelu pozývajú fanúšikov AS Trenčín na zápas 21. kola Fortuna ligy na ihrisku MŠK Žilina. „Kráčajte spolu s nami za našim snom,“ povedal Matúš Bero a Igor Šemrinec odkázal, že „spolu sme najlepší“. Krídelník Dávid Guba potom iba dodal: „S vami to pôjde lahšie.“ V závere videa z produkcie ASTV si trio Holúbek – Šemrinec – Guba zaimprovizovalo v štýle obľúbenej relácie „Partička“.

Súboj dvoch aktuálne najvážnejších kandidátov na zisk majstrovskej trofeje sa uskutoční v nedeľu 8. marca na štadióne pod Dubňom. Výkop zápasu je o 19.00 h. Tak ako avizujeme, náš klub vyzve nielen konkurenta v boji o prvú priečku, ale aj svojich fanúšikov. Zaplňte „severnú tribúnu“ a rozhodnite o tom, že každý z vás získa vstupenku na prípadný prvý zápas počas leta v pohárovej Európe len za 1 €. Podmienkou je 500 predaných vstupeniek do sektoru hostí na zápas v Žiline. „V stredu večer sme sa dostali na kótu 157. Je to skvelé číslo, ale veríme, že záver týždňa bude v tomto smere ešte zaujímavý. Stávku radi a s úsmevom na tvári prehráme,“ povedal hovorca klubu Martin Galajda.

Pripravený je aj autobusový výjazd. Odchod všetkých autobusov od trenčianskeho štadióna je o 16.30 h. Návrat do Trenčína je naplánovaný viacerými smermi. Môžete si vybrať autobus, ktorý ide priamo do Trenčína, alebo ďalší zo spojov. Jeden sa bude vracať cez Nemšovú, Horné Sŕnie, Dolnú Súču a Skalku nad Váhom. Ďalší ide zo Žiliny cez Trenčianske Teplice priamo do Bánoviec nad Bebravou a posledný sa vracia cez Nové Mesto nad Váhom. Autobusy budú vypravené iba pri minimálnom počte 30 prihlásení ľudí. „Aktuálny stav hovorí o tom, že záujem je zatiaľ iba o návrat cez Nemšovú a okolité obce,“ informoval Galajda.

Vstupenky a zájazd na zápas v Žiline si môžete zakúpiť na sekretariáte klubu do piatka medzi 9.00 a 15.30 h. Rovnako tak zájazd autobusom. Navyše, AS Trenčín v spolupráci s Heinekenom pripravil pre svojich fanúšikov pivo a nealkoholické pivo zadarmo vo svojom sektore počas zápasu.

Cena vstupenky bez autobusu – 5 EUR
Cena zájazdu (návrat priamo do Trenčína) – 7 EUR + vstupenka
Cena zájazdu (návrat Teplice/Bánovce) – 9 EUR + vstupenka
Cena zájazdu (návrat Nemšová/Sŕnie/Súča) – 9 EUR + vstupenka
Cena zájazdu (návrat Nové Mesto nad Váhom) – 9 EUR + vstupenka

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa