Fanúšikovia 4.3.2015

Hráči pozývajú do Žiliny, v stredu na kóte 157

Zverenci trénera Martina Ševelu pozývajú fanúšikov AS Trenčín na zápas 21. kola Fortuna ligy na ihrisku MŠK Žilina. „Kráčajte spolu s nami za našim snom,“ povedal Matúš Bero a Igor Šemrinec odkázal, že „spolu sme najlepší“. Krídelník Dávid Guba potom iba dodal: „S vami to pôjde lahšie.“ V závere videa z produkcie ASTV si trio Holúbek – Šemrinec – Guba zaimprovizovalo v štýle obľúbenej relácie „Partička“.

Súboj dvoch aktuálne najvážnejších kandidátov na zisk majstrovskej trofeje sa uskutoční v nedeľu 8. marca na štadióne pod Dubňom. Výkop zápasu je o 19.00 h. Tak ako avizujeme, náš klub vyzve nielen konkurenta v boji o prvú priečku, ale aj svojich fanúšikov. Zaplňte „severnú tribúnu“ a rozhodnite o tom, že každý z vás získa vstupenku na prípadný prvý zápas počas leta v pohárovej Európe len za 1 €. Podmienkou je 500 predaných vstupeniek do sektoru hostí na zápas v Žiline. „V stredu večer sme sa dostali na kótu 157. Je to skvelé číslo, ale veríme, že záver týždňa bude v tomto smere ešte zaujímavý. Stávku radi a s úsmevom na tvári prehráme,“ povedal hovorca klubu Martin Galajda.

Pripravený je aj autobusový výjazd. Odchod všetkých autobusov od trenčianskeho štadióna je o 16.30 h. Návrat do Trenčína je naplánovaný viacerými smermi. Môžete si vybrať autobus, ktorý ide priamo do Trenčína, alebo ďalší zo spojov. Jeden sa bude vracať cez Nemšovú, Horné Sŕnie, Dolnú Súču a Skalku nad Váhom. Ďalší ide zo Žiliny cez Trenčianske Teplice priamo do Bánoviec nad Bebravou a posledný sa vracia cez Nové Mesto nad Váhom. Autobusy budú vypravené iba pri minimálnom počte 30 prihlásení ľudí. „Aktuálny stav hovorí o tom, že záujem je zatiaľ iba o návrat cez Nemšovú a okolité obce,“ informoval Galajda.

Vstupenky a zájazd na zápas v Žiline si môžete zakúpiť na sekretariáte klubu do piatka medzi 9.00 a 15.30 h. Rovnako tak zájazd autobusom. Navyše, AS Trenčín v spolupráci s Heinekenom pripravil pre svojich fanúšikov pivo a nealkoholické pivo zadarmo vo svojom sektore počas zápasu.

Cena vstupenky bez autobusu – 5 EUR
Cena zájazdu (návrat priamo do Trenčína) – 7 EUR + vstupenka
Cena zájazdu (návrat Teplice/Bánovce) – 9 EUR + vstupenka
Cena zájazdu (návrat Nemšová/Sŕnie/Súča) – 9 EUR + vstupenka
Cena zájazdu (návrat Nové Mesto nad Váhom) – 9 EUR + vstupenka

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Trnava
Fortuna liga, 11. kolo, 24.10.2020
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
1:1 Žilina
Fortuna liga, 10. kolo, 17.10.2020
AS Trenčín - FK Pohronie
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
esport 22.10.2020

eSport | Doli97 od pondelka v prestížnej Superlige

Zápasmi úvodného kola odštartuje v pondelok prvá slovenská profesionálna súťaž pre hráčov...

A-tím 19.10.2020

Križan | Musíme sa z toho vykopať sami

Štyri zápasy v rade bez plného bodové zisku a len jediné víťazstvo po desiatom kole nás radia do...

Fotogalérie 18.10.2020

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Pohroniu

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FK Pohronie (1:1).

ASTV 18.10.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Pohroniu

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 10. kola základnej časti Fortuna ligy 2020/2021...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Edart
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  slovlak