Fanúšikovia 21.4.2015

Podpor svoj tím aj pod Čebraťom, výjazd na zápas do Ružomberka

AS Trenčín pozýva všetkých fanúšikov na zápas 27. kola Fortuna ligy na ihrisku MFK Ružomberok. Neváhajte a cestujte s nami podporiť svoj klub pod Čebrať v boji o ďalšie dôležité body sedem kôl pred koncom tohto ročníka.

Atraktívny súboj proti tímu bývalého trénera AS sa uskutoční v sobotu 25. apríla. Výkop zápasu je o 19.00 h. Odchod autobusov od trenčianskeho štadióna je naplánovaný na 15.00 h. AS Trenčín v spolupráci s občianskym združením fanúšikov Légia Laugaricio rezervoval dva autobusy. Druhý bude v prípade nedostatočného záujmu vo štvrtok večer zrušený.

Vstupenky a zájazd na zápas v Ružomberku si môžete kúpiť na sekretariáte klubu v utorok (13.00 – 16.00 h), stredu (9.00 – 16.00 h), štvrtok (9.00 – 16.00 h) a piatok (9.00 – 16.00 h) alebo si ich záväzne rezervovať na adrese fanklub@astrencin.sk. Na rovnakej emailovej adrese alebo facebookovej stránke OZ LL dostanete ďalšie informácie.

Cena zájazdu je 16 € a v cene je aj vstupenka. Členovia OZ Légia Laugaricio a majitelia permanentných vstupeniek majú zľavu vo výške 2 €. Cena samostatnej vstupenky je 4 €. K dispozícii sú iba vstupenky do sektoru hostí.

Futbalový klub MFK Ružomberok upozorňuje na podrobné prehliadky pred vstupom do sektoru pre fanúšikov hostí. Do sektoru nebudú vpustení fanúšikovia pod vplyvom alkoholu a ďalších omamných látok.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 27.5.2024

Klub | Štartuje proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť sa dostáva do realizačnej fázy. Počas...

A-tím 25.5.2024

A-tím | Pätica hráčov končí v AS Trenčín

Pred štartom prípravy na nový ročník najvyššej slovenskej súťaže nastávajú v tíme trénera Iliju...

A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa