Fanúšikovia 1.5.2015

Aktualizované informácie pred finále pohára v Poprade

Aktualigované organizačné pokyny k predaju vstupeniek a zájazdu v réžii klubu AS Trenčín na finále Slovnaft Cupu – Slovenského pohára v Poprade.

Finálový zápas Slovnaft Cupu je na programe v piatok 1. mája 2015 na štadióne v Národnom tréningovom centre v Poprade. Výkop zápasu je o 18.15 h.

Organizátor zápasu Slovenský futbalový zväz vydal k stretnutiu špeciálne pokyny pre fanúšikov. Všetky podrobnosti si môžete prečítať, keď kliknete na tento odkaz. Špeciálne upozorňuje na zákaz vstupu osôb pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. Taktiež na zákaz vnášania nepovolených predmetov.

Fanúšikom AS Trenčín sú k dispozícii vstupenky na tribúny C1, C2 (spolu 900 miest) a B1 (450 miest). Tie boli v predaji iba na sekretariáte klubu alebo vo fAnShope priamo na futbalovom štadióne na Sihoti.

Cena trička pre fanúšikov cestujúcich individuálnou dopravou je 5 EUR. Z dôvodu vytvorenia jednotnej farby na tribúne a vizuálnej podpory mužstva je zakúpenie akciového trička povinné ku každej vstupenke. Tričká budú k dispozícii pred vstupom na štadión a na železničnej stanici v Trenčíne.

Všetky vstupenky sa predávajú na meno. Každá vstupenka musí byť označená menom kupujúceho. Organizátor zápasu bude pred vstupom na štadión porovnávať občiansky preukaz s menom uvedeným na vstupenke.

AS Trenčín pripravil pre svojich fanúšikov špeciálny vlak, ktorý bude odchádzať z Trenčína v piatok 1. mája o 13.10 h. Odchod špeciálneho vlaku z Popradu bude po 21.35 h. Podrobnejšie informácie na webe astrencin.sk.

Cena zájazdu do Popradu špeciálnym vlakom je 23 EUR (obojsmerný lístok, vstupenka na tribúny C1 alebo C2, tričko) a 26 EUR (obojsmerný lístok, vstupenka na tribúnu B1, tričko). Pre deti do desať rokov je pripravená zľavnená cena zájazdu vo výške 10/13 EUR. V detskej cene je vstupenka, tričko a cesta vlakom, ale bez nároku na vlastné miesto (dieťa by malo sedieť rodičovi na kolenách).

Sektor Légia Laugariciou (Ultras Trenčín) bude umiestnený v strede tribúny za bránkou na rozhraní tribún C1 a C2. Aktuálne je rezervovaných 250 miest, počet sa môže zvýšiť. Označenie miest - tribúna C1: rady 1-4 (miesta 46-62), rady 5-7 (miesta 56-72), rad 8 (miesta 65-80), tribúna C2: rady 1-8 (miesta 1-14).

Na cestu vlakom sa nevzťahujú žiadne zľavy týkajúce sa cestovania vlakom Železničnou spoločnosťou Slovensko, "klasické" cestovanie vlakom (napr. študenti, dôchodcovia).

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 28. kolo, 4.7.2020
AS Trenčín - ŠKF Sereď
1:3 Senica
Fortuna liga, 29. kolo, 27.6.2020
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.7.2020

ASTV | Van Kessel pred zápasom proti Seredi

ASTV vám prináša rozhovor s Ginom van Kesselom pred stretnutím 4. kola nadstavby Fortuna ligy...

Fanúšikovia 3.7.2020

Fanúšikovia | Informácie k zápasu proti Seredi

Základné informácie pre fanúšikov týkajúce sa víkendového domáceho zápasu 4. kola nadstavby...

ASTV 1.7.2020

Ančic | Zaujíma ma iba to, čo bude v najbližšiu sobotu

Hlavným trénerom fortunaligového tímu AS Trenčín sa na prelome týždňov stal Juraj...

A-tím 30.6.2020

Pirinen | Chcem pomôcť klubu k úspechom

Fínsky reprezentant Juha Pirinen má za sebou prvý tréning vo farbách AS Trenčín. Po pondelňajšom...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak
×
Dnes v 18:00 |
AS Trenčín
ŠKF Sereď