Fanúšikovia 1.5.2015

Aktualizované informácie pred finále pohára v Poprade

Aktualigované organizačné pokyny k predaju vstupeniek a zájazdu v réžii klubu AS Trenčín na finále Slovnaft Cupu – Slovenského pohára v Poprade.

Finálový zápas Slovnaft Cupu je na programe v piatok 1. mája 2015 na štadióne v Národnom tréningovom centre v Poprade. Výkop zápasu je o 18.15 h.

Organizátor zápasu Slovenský futbalový zväz vydal k stretnutiu špeciálne pokyny pre fanúšikov. Všetky podrobnosti si môžete prečítať, keď kliknete na tento odkaz. Špeciálne upozorňuje na zákaz vstupu osôb pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. Taktiež na zákaz vnášania nepovolených predmetov.

Fanúšikom AS Trenčín sú k dispozícii vstupenky na tribúny C1, C2 (spolu 900 miest) a B1 (450 miest). Tie boli v predaji iba na sekretariáte klubu alebo vo fAnShope priamo na futbalovom štadióne na Sihoti.

Cena trička pre fanúšikov cestujúcich individuálnou dopravou je 5 EUR. Z dôvodu vytvorenia jednotnej farby na tribúne a vizuálnej podpory mužstva je zakúpenie akciového trička povinné ku každej vstupenke. Tričká budú k dispozícii pred vstupom na štadión a na železničnej stanici v Trenčíne.

Všetky vstupenky sa predávajú na meno. Každá vstupenka musí byť označená menom kupujúceho. Organizátor zápasu bude pred vstupom na štadión porovnávať občiansky preukaz s menom uvedeným na vstupenke.

AS Trenčín pripravil pre svojich fanúšikov špeciálny vlak, ktorý bude odchádzať z Trenčína v piatok 1. mája o 13.10 h. Odchod špeciálneho vlaku z Popradu bude po 21.35 h. Podrobnejšie informácie na webe astrencin.sk.

Cena zájazdu do Popradu špeciálnym vlakom je 23 EUR (obojsmerný lístok, vstupenka na tribúny C1 alebo C2, tričko) a 26 EUR (obojsmerný lístok, vstupenka na tribúnu B1, tričko). Pre deti do desať rokov je pripravená zľavnená cena zájazdu vo výške 10/13 EUR. V detskej cene je vstupenka, tričko a cesta vlakom, ale bez nároku na vlastné miesto (dieťa by malo sedieť rodičovi na kolenách).

Sektor Légia Laugariciou (Ultras Trenčín) bude umiestnený v strede tribúny za bránkou na rozhraní tribún C1 a C2. Aktuálne je rezervovaných 250 miest, počet sa môže zvýšiť. Označenie miest - tribúna C1: rady 1-4 (miesta 46-62), rady 5-7 (miesta 56-72), rad 8 (miesta 65-80), tribúna C2: rady 1-8 (miesta 1-14).

Na cestu vlakom sa nevzťahujú žiadne zľavy týkajúce sa cestovania vlakom Železničnou spoločnosťou Slovensko, "klasické" cestovanie vlakom (napr. študenti, dôchodcovia).

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

ASTV 19.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Vion Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC ViOn Zlaté...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa