A-tím 15.5.2015

Čögley nechce pred Myjavou nič podceniť

Záver ligového ročníka sa nezadržateľne blíži. V predposlednom domácom zápase privítajú zverenci trénera Martina Ševelu neďalekú Myjavu. Zápas má výkop dnes o 19.00 h.

„Kopaničiari sú zaujímavý a najmä nevyspytateľný súper. Nikdy neviete, čo od nich môžete čakať. Preto sa musíme dôkladne prichystať a nič nepodceniť,“ zamyslel sa po piatkovom tréningu Peter Čögley.

Myjavské výkony sú v jarnej časti ako na hojdačke. Série dobrých výsledok striedali s horšími. Napriek tomu uzatvárajú hornú polovicu tabuľky. V zatiaľ poslednom kole prehrali doma so Slovanom Bratislava hokejovo 3:6. „Predpokladám, že budú zatiahnutí do bloku so snahou vyrážať do rýchlych protiútokov a budú sa spoliehať na nebezpečné štandardné situácie,“ prorokoval rodák z Trenčianskej Turnej.

Niekdajší mládežnícky reprezentant Slovenska bude po zápase spokojný jedine s troma bodmi. „Nič iné ako víťazstvo neberiem. Ideme od zápasu k zápasu. Pozeráme sa sami na seba. Dúfam, že predvedieme pohľadnú hru a potešíme divákov peknými akciami,“ zaželal si Čögley.

Do konca ligového ročníka zostávajú štyri kolá. V hre je dvanásť bodov. Vidina majstrovského titulu je blízko a pre každého z kabíny je veľkou motiváciou. „Stále sa môže všeličo stať. Vo futbale je predsa možné všetko. Neustále pracujeme na tom, aby sme sa zlepšili. Snažíme sa nepodceniť ani ten najmenší detail. Pevne verím, že dobojujeme tento boj do úspešného konca,“ dodal na záver študent posledného ročníka Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka.

Autor: mj
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
17:30 Dunajská Streda
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 10.12.2023
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 9.12.2023

Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončení

Náš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V...

ASTV 8.12.2023

Komunita | Víťazstvo z MikulAS Cupu po siedmykrát pre Hodžovú

AS Trenčín pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl už jedenásty...

ASTV 7.12.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac november

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 7.12.2023

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca november

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco
×
Dnes v 17:30 |
DAC 1904 Dunajská Streda
AS Trenčín