A-tím 15.5.2015

Čögley nechce pred Myjavou nič podceniť

Záver ligového ročníka sa nezadržateľne blíži. V predposlednom domácom zápase privítajú zverenci trénera Martina Ševelu neďalekú Myjavu. Zápas má výkop dnes o 19.00 h.

„Kopaničiari sú zaujímavý a najmä nevyspytateľný súper. Nikdy neviete, čo od nich môžete čakať. Preto sa musíme dôkladne prichystať a nič nepodceniť,“ zamyslel sa po piatkovom tréningu Peter Čögley.

Myjavské výkony sú v jarnej časti ako na hojdačke. Série dobrých výsledok striedali s horšími. Napriek tomu uzatvárajú hornú polovicu tabuľky. V zatiaľ poslednom kole prehrali doma so Slovanom Bratislava hokejovo 3:6. „Predpokladám, že budú zatiahnutí do bloku so snahou vyrážať do rýchlych protiútokov a budú sa spoliehať na nebezpečné štandardné situácie,“ prorokoval rodák z Trenčianskej Turnej.

Niekdajší mládežnícky reprezentant Slovenska bude po zápase spokojný jedine s troma bodmi. „Nič iné ako víťazstvo neberiem. Ideme od zápasu k zápasu. Pozeráme sa sami na seba. Dúfam, že predvedieme pohľadnú hru a potešíme divákov peknými akciami,“ zaželal si Čögley.

Do konca ligového ročníka zostávajú štyri kolá. V hre je dvanásť bodov. Vidina majstrovského titulu je blízko a pre každého z kabíny je veľkou motiváciou. „Stále sa môže všeličo stať. Vo futbale je predsa možné všetko. Neustále pracujeme na tom, aby sme sa zlepšili. Snažíme sa nepodceniť ani ten najmenší detail. Pevne verím, že dobojujeme tento boj do úspešného konca,“ dodal na záver študent posledného ročníka Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

ASTV 5.6.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety gól mesiaca. Pozrite si päť...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa