Hviezdy deťom 18.5.2015

Hviezdy deťom ponúknu 7. júna deň plný zábavy

Tradičnú charitatívnu akciu „Hviezdy deťom“ čaká začiatkom leta siedme pokračovanie. Po troch ročníkoch konaných priamo na Mierovom námestí v Trenčíne sa vraciame na štadión, kde sme pripravili ďalší deň plný zábavy.

Už od rána je pripravený turnaj detí, ktorého víťaz sa v rámci hlavného programu predstaví v zápase proti výberu Slovenska. Ten povedie kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel. Turnaj osobností odštartuje o 14.00 h. Chýbať nebude ani tradične silný hokejový tím s hráčmi NHL. Výber osobností z iných oblastí bude zastupovať zoskupenie „Československý lev“ so známymi športovcami a hercami. V jeho farbách sa predstavia Štefan Kožka, Marek Majeský, ale aj Karol Dobiaš a Tomi Kid Kovács. Chýbať nebude premiérovo ani výber hráčov Fortuna ligy.

Všetkých návštevníkov čaká tento rok skutočne nabitý sprievodný program, ktorý bude obsahom najbohatší v histórii akcie. V spolupráci s ďalšími trenčianskymi športovými klubmi sme pripravili workshopy hádzanárov, basketbalistov, hokejistov, kanoistov a bojových športov. Chýbať nebudú ani pred rokom úspešní parkouristi a rovnako tak škola žonglovania.

Pre deti a ďalších fanúšikov futbalu bude na hlavnej ploche štadióna na Sihoti pripravený „Aegon Training Day Camp“ so strieľaním na presnosť, súťažou v priamych kopoch alebo meranie tvrdosti strely. Novinkou bude Sweet Family Live Cooking, kde si môžu upiecť koláče malí a veľkí. Nafukovacie atrakcie, tvorivé dielne a ďalšie súťaže nájdete v SPP Detskom kútiku.

Bohatý a pestrý bude aj tradičný medzizápasový program na hlavnom ihrisku. Chalani z FreeRun Slovakia skúsia preskočiť celý víťazný tím z turnaja nádejí. Počas kúzelníckej šou sa pokúsime uväzniť v bubline kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela. Hviezdy deťom navštívia aj cirkusanti. Tešiť sa môžete na žonglérov, akrobatov a hadie ženy. Nielen pre najmenších príde so svojim predstavením Chodúľové divadlo.

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Senica
Fortuna liga, 30. kolo, 11.7.2020
AS Trenčín - FC Nitra
Prípravný, 5.7.2020
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 8.7.2020

Štefánik | Viem si predstaviť, že budem pokračovať v Trenčíne

V kabíne AS Trenčín sa po necelých siedmich rokoch objavila pre mnohých...

A-tím 7.7.2020

A-tím | Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Dvojica Keston Julien a Mohammed Lamine sa počas uplynulých dní rozlúčila s dresom AS Trenčín....

ASTV 6.7.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Púchov

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Púchov (2:0).

Fanúšikovia 6.7.2020

Fanúšikovia | Zápas proti Nitre odohráme na štadióne v Senici

Zápas záverečného 5. kola nadstavbovej skupiny o udržanie vo Fortuna lige...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak