A-tím 30.5.2015

O motiváciu máme postarané, povedal Šemrinec

Zverenci trénera Martina Ševelu sa poslednýkrát v sezóne predstavia vo Fortuna lige. Rozlúčka s končiacim ročníkom ich čaká na pôde Zlatých Moraviec. Derniéra úspešnej sezóny začína o 17.15 h.

„Zlaté Moravce vnímam ako každého iného súpera, ktorý sa na nás bude chcieť vytiahnuť. Predsa len zobrať body majstrovi je sen každého. Je to motivácia navyše,“ poznamenal po piatkovom tréningu Igor Šemrinec.

Prievidzský rodák má jasno v taktike, ktorá bude na ViOn platiť. „Určite ňou bude naša hra, ktorú sme predvádzali počas celej sezóny. Nebudeme vymýšľať žiadne zložité veci, práve naopak. Musíme hrať s jednoduchosťou, ktorú v sebe máme zažitú a ukázať naše silné stránky.“

Hoci sa jedná o posledný zápas v ligovom ročníku a o všetkom je rozhodnuté, Igor Šemrinec odmieta, že by jeho spoluhráči zápas iba odchodili z povinnosti. „Hráme za mesto, klub, fanúšikov, realizačný tím a v neposlednom rade aj sami za seba. Každý jeden z nás má o motiváciu postarané. Osobne by som bol najradšej, keby všetko pokračovalo. Momentálne prežívam najkrajšie okamihy, aké mi futbal mohol priniesť,“ usmieval sa Šemrinec.

V nedeľu popoludní sa na Mierovom námestí uskutoční posledná časť osláv. Igor Šemrinec by aj touto cestou rád pozval všetkých fanúšikov. „Neviem, či niekto v kabíne podobné oslavy s fanúšikmi na námestí zažil. Dúfam, že bude pekné počasie a príde čo najviac ľudí. Práve tam dole pôjde moja brada. Síce som si už na ňu zvykol, ale sľúbil som, že po poslednom kole sa oholím,“ uzavrel rozhovor 27-ročný gólman.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 25.5.2024

A-tím | Pätica hráčov končí v AS Trenčín

Pred štartom prípravy na nový ročník najvyššej slovenskej súťaže nastávajú v tíme trénera Iliju...

A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa