A-tím 11.8.2015

V pohári nás čaká motivovaný súper, varuje Ševela

Žreb druhého kola Slovnaft Cupu 2015/2016 rozhodol o tom, že cestu za obhajobou cennej trofeje odštartujeme proti PŠC Pezinok. Našim súperom je nováčik bratislavskej skupiny tretej najvyššej slovenskej súťaže. Zápas je na programe v stredu (12. augusta) s výkopom o 17.00 h. V prípade postupu do III. kola súťaže na nás čaká lepší z dvojice Závod a Devínska Nová Ves.

„Do pohára vstupujeme s cieľom obhájiť nedávne prvenstvo. Vieme, že to je najkratšia cesta do Európy. Ak chceme uspieť, musíme kráčať od víťazstva k víťazstvu. Taká je pohárová matematika,“ avizoval na úvod tréner Martin Ševela.

„Chlapcov dúfam nemusíme upozorňovať, aby súpera nepodcenili. Sami sa niekoľkokrát presvedčili, že nedostatočná koncentrácia sa im rýchlo vypomstí. Ideme prezentovať nielen klub a značku AS Trenčín, ale každý z nás reprezentuje v neposlednom rade sám seba. Do Pezinka cestujeme ako obhajca pohára. Určite nás čaká motivovaný súpera, ktorý nám nič nedaruje. Musíme byť ostražití a od začiatku musíme ukázať svoju kvalitu.“

V minulom ročníku Slovnaft Cupu (SC) vošiel do platnosti nový model domácej pohárovej súťaže. Do SC sa tak mohli prihlásiť tímy z ligových súťaží na štyroch najvyšších úrovniach. Tridsaťtri mužstiev Fortuna ligy a DOXXbet ligy vstúpia aj tento rok do súťaže v aktuálnom druhom kole. Celkovo sa do národného pohára prihlásilo 170 tímov. Finálový zápas sa uskutoční 30. apríla 2016.

Autor: mg
Rozpis zápasov
0:0 Dunajská Streda
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 10.12.2023
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 16.12.2023
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 11.12.2023

Gajdoš | Červená karta nám viac uškodila ako pomohla

Náš tím si z Dunajskej Stredy odniesol bod po bezgólovej remíze. V ôsmom zápase v rade...

A-tím 10.12.2023

Niké liga | Cenný bod zo Žitného ostrova, škoda nevyužitej presilovky

Zverenci trénera Iliju Stolicu zaznamenali v zápase 17. kola Niké ligy...

ASTV 9.12.2023

Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončení

Náš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco