A-tím 3.10.2015

Musíme hrať svoju hru, tvrdí Skovajsa

V rýchlom slede odohrajú zverenci trénera Martina Ševelu už tretí domáci zápas. Duel proti nováčikovi z Michaloviec sa začína dnes o 18.20 h pred televíznymi kamerami a štartuje druhú tretinu ligovej súťaže.

„Zemplínčania nemali dobrý vstup do sezóny. Postupom času sa ich výkony zlepšujú, čoho výsledkom bolo aj víťazstvo v Trnave,“ zamyslel sa po piatkovom tréningu stopér Lukáš Skovajsa.

Jediný zástupca z východu Slovenska medzi futbalovou elitou na ihriskách súperov zatiaľ herne ani výsledkovo neoslnil. V šiestich zápasoch získal štyri body. „Michalovčania vychádzajú zo zabezpečenej obrany so snahou o rýchle protiútoky. V tom vidím ich najväčšiu silu,“ pokračoval rodák zo Zamaroviec.

Zemplín má vo svojom strede viacero šikovných futbalistov, no o vyslovenej hviezde sa hovoriť nedá. „Každý hráč môže byť svojim spôsobom nebezpečný. Preto si budeme musieť dávať poriadny pozor na všetkých. Ak by som ale predsa len mal vybrať jednu osobnosť, bol by to Nworah, ktorý je veľmi nepríjemným útočníkom,“ zdôraznil 21-ročný mládežnícky reprezentant Slovenska.

Po minulotýždňovej trojgólovej výhre nad nováčikom zo Skalice by podobný výsledok kabína rada zopakovala. „Musíme hrať svoju hru po zemi a plniť úlohy trénerov. Určite sa dostaneme do šancí a ak ich aj premeníme, budeme úspešní,“ dodal na záver Skovajsa.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 24.6.2024

Komunita | Máme za sebou 16. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku...

Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa