Aktuálne 23.12.2015

Turecké sústredenie v znamení kvarteta kvalitných súperov

Zverencov trénera Martina Ševelu čaká počas prípravy na jarnú časť aktuálneho ročníka 2015/2016 dvanásť dní trvajúce sústredenie v Turecku (30. januára – 10. februára). Okrem predĺženia pobytu o štyri dni v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi pribudne do tradičného programu aj štvrtý zápas. Zmena nastala aj v destinácii. Doposiaľ preferovaný Belek sme vymenili za Kemer.

Našimi súpermi budú postupne ukrajinský FC Volyň Luck, poľský Pogoň Štetín, rumunská Steaua Bukurešť a slovinský NK Maribor. Po prvý raz sa predstavíme aj v rámci tradičnej Zimnej ligy, ktorá je aj finančne dotovaná. V rámci tohto projektu odohráme dva zápasy (Štetín a Maribor). Viac informácií prinesieme tesne pred sústredením.

Náš prvý súper Volyň Luck (31. januára) je po jesennej časti ukrajinskej ligy na piatej priečke. Poľský klub Pogoň Štetín (3. februára) je v domácej súťaži na štvrtej priečke. Pikantnú príchuť bude mať najmä náš tretí súboj, v ktorom nastúpime proti stále úradujúcemu rumunskému šampiónovi Steaue Bukurešť (6. februára). Práve proti tomuto súperovi sme nastúpili počas leta v druhom predkole Ligy majstrov. Steaua je po jeseni na štvrtom mieste rumunskej ligy so stratou šiestich bodov na prvú Astru Giurgiu.

Majster Slovinska NK Maribor (9. februára) je našim štvrtým súperom. Druhý tím aktuálnej tabuľky najvyššej slovinskej súťaže si v ročníku 2014/2015 zahral základnú skupinu Ligy majstrov, keď postúpil cez Maccabi Tel Aviv a Celtic Glasgow. Zo šiestich stretnutí základnej skupiny remizoval v domácich súbojoch proti Sportingu Lisabon a Chelsea. Bod si priviezol aj po remíze proti Schalke 04 na ihrisku nemeckého klubu.

Program AS Trenčín počas sústredenia v Turecku
31. januára: AS Trenčín - FC Volyň Luck
3. februára: AS Trenčín - Pogoň Štetín (Zimná liga)
6. februára: AS Trenčín - Steaua Bukurešť
9. februára: AS Trenčín - NK Maribor (Zimná liga)

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa