Aktuálne 16.1.2016

Sústredenie odštartuje zápas proti Mladej Boleslavi

Tím Martin Ševelu odcestoval po sobotňajšom predpoludňajšom tréningu na Sihoti do stredočeského Nymburku. Už v nedeľu predpoludním odštartuje prvé herné sústredenie v rámci aktuálneho prípravného obdobia zápasom proti tretiemu tímu jesennej časti najvyššej českej súťaže FK Mladá Boleslav (11.00 h).

Záver štvordňového pobytu neďaleko Prahy obstará dvojzápas. V stredu nastúpime najskôr proti treťoligovému Loko Vltavín (11.00 h) a následne sa stretneme s prvým mužstvom Sparty Praha (14.00 h) pripravujúcim sa na šestnásťfinále Európskej ligy UEFA. Oba súboje sú na programe na ihriskách akadémie Sparty na Strahove. Všetky stretnutia plánujeme odvysielať naživo prostredníctvom youtube kanála ASTV.

Tréneri majú k dispozícii dvadsaťpäť hráčov. Chýba trojica Adrián Chovan, Lukáš Skovajsa, Matúš Opatovský, ktorá je s reprezentačnou „dvadsaťjednotkou“ na sústredení v Spojených arabských emirátoch. S mužstvom necestoval ani Denis Jančo. Ten pre študijné povinnosti pricestuje do Česka neskôr.

„Čaká nás zaujímavá, ale taktiež dôležitá herná previerka. Zápasy proti Mladej Boleslavi a Sparte Praha by nám ukázať ako na tom sme v úvode prípravy. Budem rád, ak sa oprieme o dobré veci najmä zo stretnutia proti Myjave, ale aj proti Borčiciam. Chlapcom futbal chutil a s týmto mottom ideme aj do ďalšej časti prípravy. Úlohy máme rozdelené. Prvoradé je, aby sme sa futbalom bavili,“ povedal tréner Ševela.
Mužstvo má pred sebou naďalej náročný herný a tréningový program, ale iná nebude ani ligová a pohárová jar. Upozorňuje na to aj šéf realizačného tímu. „Chlapci môžu byť trochu unavení, ale počas druhej časti sezóny ich čaká rovnako náročný program. Musíme sa dobre pripraviť. Čaká nás niekoľko anglických týždňov,“ dodal na záver Ševela.

Zloženie mužstva počas sústredenia v Česku
Brankári: Igor Šemrinec, Matej Vozár
Obrancovia: Peter Kleščík, Milan Rundič, James Lawrence, Martin Šulek, Kingsley Madu, Christopher Udeh, Michal Ranko, Rafael Martins Vieira da Silva
Stredopoliari: Matúš Bero, Ibrahim Rabiu, Ryan Koolwijk, Jakub Holúbek, Denis Jančo (študijné povinnosti, príde neskôr), Cchung-Jao Jin, Patrik Kochan, Róbert Tóth
Útočníci: Gino van Kessel, Dávid Guba, Wesley Moraes Ferreira Da Silva, Aliko Bala, Mitchell Schet, Samuel Kalu, Erik Mikeš, Oliver Markoutz

Program zápasov počas sústredenia v Česku
17. januára: FK Mladá Boleslav – AS Trenčín (11.00 h, Mladá Boleslav)
20. januára: Loko Vltavín – AS Trenčín (11.00, Praha/Strahov)
20. januára: Sparta Praha – AS Trenčín (14.00 h, Praha/Strahov)

Autor: mg
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, Slovnaft Cup, 27.9.2023
OK Častkovce - AS Trenčín
18:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 9. kolo, 30.9.2023
AS Trenčín - MFK Dukla Banská Bystrica
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 28.9.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft cupu proti OK Častkovce

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Slovnaft cupu proti OK Častkovce.

ASTV 28.9.2023

Skovajsa | Záver stretnutia sme si skomplikovali inkasovaným gólom

Náš tím zvíťazil v 3. kole slovenského pohára na trávniku OK Častkovce...

A-tím 27.9.2023

SC | Napriek dramatickému záveru zápas v Častkovciach pod kontrolou

Zverenci trénera Iliju Stolicu postúpili do ďalšieho kola Slovnaft Cupu....

A-tím 27.9.2023

NAŽIVO | Záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce

Futbalnet TV vám prináša záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce (2:1).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio