Aktuality - archiv 1.12.2008

Čo nájdete na stránkach AS Trenčín v zimnom období?

Aj počas prestávky bude klubový web aktívny.

Jesenná časť prvej ligy sa skončila. Futbalistov čakajú ešte zhruba dva týždne tréningov a potom zimná dovolenka. Aj počas tohto obdobia odporúčame návštevníkom klubovej stránky, aby jej zachovali priazeň. Každý deň sa budeme snažiť prinášať hodnotiace správy z kuchyne seniorského i mládežníckych výberov. Rozhovory, analýzy, názory, ale aj aktuality z každodenného klubového života. To všetko pre vás v redakcii klubového webu chystáme.

Novinkami bude hlasovanie o gól jesene. Vybrali sme 10 najkrajších a najlepšie nasnímaných gólov našich futbalistov. Už zajtra dáme v rámci prvej semifinálovej ponuky na stránku prvých päť. Dva zásahy, ktoré dostanú najvyšší počet hlasov, postúpia do finále, kde budú konfrontované s dvojicou najúspešnejších gólov z druhej ponuky. Vyhodnotenie gólu jesene sme naprogramovali na začiatok budúceho roka.

Našim ďalším cieľom je obnoviť fungovanie Šport Arény. Keďže momentálne nie sme schopní zabezpečiť jej tlačenú verziu, prinesieme aspoň jej internetovú modifikáciu. Sme zvedaví na ohlasy. V prípade úspechu tohto projektu, budeme v internetovom vydávaní klubových novín pokračovať aj v jarnom období.

V zimnom období sa budeme na stránkach klubu venovať aj jednej nesmierne háklivej a z pohľadu budúcnosti klubu kľúčovej téme. Písať o tom, že súčasný stav štadióna je v mizernom stave a že jeho infraštruktúra je totálne nevyhovujúca, je hádam úplne zbytočné. Futbalový klub vyvíja maximálnu snahu o zmenu tohto nelichotivého stavu. Viac podrobností sa dočítate na stránke už v najbližších dňoch.

Ako vidíte, zimná ponuka na klubovom webe prináša pestrú náplň. Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj v predvianočnom a následne v sviatočnom období.

Autor: astn
Rozpis zápasov
11:15 Karviná
Prípravný, 26.6.2021
MFK Karviná - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.6.2021

Coffee Sheep Halftime | Kadák zaútočil na všetkých troch frontoch

Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo...

ASTV 18.6.2021

ASTV | Prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízie

ASTV vám prináša pohľad na prvý tréning letnej prípravy objektívom...

A-tím 17.6.2021

Fortuna liga | Sezónu odštartujeme televíznym zápasom v piatok 23. júla

Nadchádzajúci ročník Fortuna ligy odštartuje televízny zápas zo...

ASTV 17.6.2021

Coffee Sheep Halftime | Rozbehnutý Križan sa zasekol na realizačnom tíme

ASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok