Aktuálne 20.5.2016

Oslavuj v piatok a v sobotu s AS Trenčín a vyhraj

Piatkové popoludnie a celá sobota je v meste pod Čákovým hradom venovaná nášmu AS Trenčín a je na to pádny dôvod. Tím okolo trénera Martina Ševelu a kapitána Petra Kleščíka dokázal obhájiť triumf v Slovnaft Cupe a rovnako tak aj vo Fortuna lige.

Sprievodný program začína už v piatok na poludnie. V historickom centre mesta Trenčín, obchodnom centre Max a neskôr priamo na štadióne a v baroch Sokolovňa, Steps a Barbakan môžete stretnúť dievčatá oblečené v dresoch vášho milovaného klubu.

Aby ste boli zaradení do žrebovania o ceny od AS Trenčín a adidasu potrebujete sa odfotiť s našimi dievčatami s gestom „double, double“ (viď priložená grafika). Pošlite fotku na facebookový profil AS Trenčín, ak nie ste „priateľom“ našej stránky, označte „Páči sa mi to“ a potom už len čakaj na žrebovanie.


Piatkový zápas na Sihoti a akciu v spomenutých baroch podporila spoločnosť Heineken. Práve vďaka jej podpore si môžete na štadióne kúpiť pivo za 50 centov a následne večer v Sokolovňa Pube, Barbakane a Stepse za 99 centov.

Priamo na štadióne vás čaká nielen slávnostné odovzdávanie majstrovskej trofeje, oslavy s hráčmi a zvýhodnená cena piva, ale aj úvodná choreografia počas nástupu mužstiev, privítanie hráčov AS Trenčín prípravkami nášho klubu, šou skupiny historického šermu Wagus, DJ v priestoroch poschodového autobusu a na záver večera aj oslava v podaní Légie Laugaricio a Ultras Trenčín.

V sobotu si zopakujeme oslavy na Mierovom námestí

Oslavy zisku „double“ budú pokračovať v sobotu na Mierovom námestí. Tie štartujú už o 13.00 h. Pred príchodom hráčov vás budú baviť Happyband Orchestra, Peter Pačut alias Freddie Mercury a Marián Čekovský Band. Moderátorom popoludnia je Peter „Pinďo“ Lengyel. Prirpavené sú aj atrakcie pre deti, rytierska šou v podaní hráčov AS Trenčín a skupiny historického šermu Wagus, autogramiáda hráčov a fotenie s trofejami.


Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 28. kolo, 4.7.2020
AS Trenčín - ŠKF Sereď
1:3 Senica
Fortuna liga, 29. kolo, 27.6.2020
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 1.7.2020

Ančic | Zaujíma ma iba to, čo bude v najbližšiu sobotu

Hlavným trénerom fortunaligového tímu AS Trenčín sa na prelome týždňov stal Juraj...

A-tím 30.6.2020

Pirinen | Chcem pomôcť klubu k úspechom

Fínsky reprezentant Juha Pirinen má za sebou prvý tréning vo farbách AS Trenčín. Po pondelňajšom...

A-tím 29.6.2020

A-tím | Fínsky reprezentant prvou posilou pred novou sezónou

Fínsky reprezentant Juha Pirinen je prvou posilou AS Trenčín pred štartom...

A-tím 29.6.2020

Roguljič | Od prvej minúty sme boli pánom na ihrisku

Odohral necelú hodinu. Napriek tomu si vyslúžil prívlastok postava zápasu. Ante...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak