Marketing 23.9.2016

Edart novým hlavným partnerom AS Trenčín

Dopravná spoločnosť Edart rozširuje spoluprácu s futbalovým klubom AS Trenčín. Viacročné vzájomné partnerstvo naberá novú úroveň.

„AS Trenčín patrí do mesta pod Čákovým hradom. Práve preto sme veľmi radi za každého partnera prichádzajúceho práve z nášho regiónu. Tešíme sa na to, že logo spoločnosti Edart bude už od zápasu proti Slovanu Bratislava súčasťou dresov prvého mužstva AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

Snahou AS Trenčín je kvalitná práca nielen po športovej stránke a pri výchove mladých futbalistov, ale našim cieľom je úspešne pracovať aj na poli marketingu. Spoločnostiam spolupracujúcim s našim klubom chceme prinášať stále zaujímavejšiu viditeľnosť, kvalitné projekty a obojstranne výhodnú reklamnú spoluprácu.

„Edart a AS Trenčín spolupracovali na viacerých projektoch v oblasti spoločenského života, rozvoja mládeže a charity nielen v našom regióne. Silnejšie partnerstvo medzi oboma subjektmi podporí spoluprácu aj v spomenutých oblastiach,“ doplnil Schlesinger.

„Takmer od samého počiatku má naša spoločnosť sídlo v Trenčianskej Turnej. Množstvo zamestnancov má korene v trenčianskom regióne. Preto si môžeme hrdo povedať: My sme Trenčania. Sme radi, že naše úspechy môžu priniesť podporu pre úspechy iných. S klubom AS Trenčín sme začali spoluprácu pred viac ako dvoma rokmi. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo zaradiť do skupiny hlavných partnerov tohto skvelého futbalového klubu. AS Trenčín sa v nemalej miere venuje mládeži, na ktorú sa nesmie zabúdať. Aj táto skutočnosť bola dôležitá pri prehĺbení vzájomnej spolupráce. Sme prvým hlavným partnerom z Trenčianskeho kraja. Veríme, že týmto krokom motivujeme ostatných Trenčanov, aby sa pripojili. Aby podporili šport, ktorý má úspešnú históriu a zaujímavú budúcnosť,“ povedal majiteľ spoločnosti Edart Eduard Dolník.

Dopravná spoločnosť Edart pôsobí na európskom trhu od roku 2010. Svoje služby v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy poskytuje nielen lokálnym zákazníkom. Prácu dáva takmer stovke zamestnancov. K dispozícii má flotilu štyridsiatich vozidiel od najmenších až po kamiónovú prepravu. Disponuje širokou škálou návesov. V prípade exportu a importu realizuje celovozové prepravy a dokládky do všetkých krajín Európy vlastnými vozidlami, ale aj vozidlami svojich zmluvných partnerov. V prípade záujmu zabezpečuje aj preskladnenie a optimálne colné odbavenie.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Fortuna liga, nadstavba 9, 14.5.2022
FK Senica - AS Trenčín
17:00
Fortuna liga, nadstavba 10, 21.5.2022
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 16.5.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predaji

Prinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti...

ASTV 15.5.2022

Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na baráž

Už pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím...

ASTV 15.5.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK Senica

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige...

A-tím 14.5.2022

FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti Senici

Zverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel