Aktuality - archiv 3.3.2009

Až sobota ukáže, ako na tom skutočne sme

Lubor Knapp: „Môžem povedať, že to bude perfektné, ale nestane sa tak. Alebo naopak. Poviem, že to nemusí dopadnúť dobre, a zápas sa nám vydarí.“

Horúcou témou dnešných dní sú výsledky a výkony AS v záverečných prípravných stretnutiach. Všetci pripúšťajú, že to nie je ideálne. Zároveň však upozorňujú, že reálny obraz získame až po prvom majstrovskom zápase proti nebezpečným Michalovciam. „Stále išlo iba o prípravu. Najdôležitejší zápas nás čaká v sobotu. Som presvedčený, že všetci si vstúpia do svedomia, a vydajú zo seba maximum,“ komentoval sériu prehier kapitán Lubor Knapp.

Jeden z najskúsenejších z kádra Ivana Galáda tvrdí, že na paniku bude  dostatok času neskôr. „Až v sobotu uvidíme, ako na tom sme. Môžem povedať, že to bude perfektné, ale nestane sa tak. Alebo naopak. Poviem, že to nemusí dopadnúť dobre, a zápas sa nám vydarí. Necítim žiadnu paniku a s prichádzajúcim tlakom sa musíme vyrovnať. S tým sa už dávno rátalo,“
 
Radšej nech príde kríza teraz, ako počas sezóny

Aktuálny stav trápi aj jedného z nádejných odchovancov Filipa      Hlohovského. Rovnako ako celá kabína je však presvedčený, že s ostrým štartom odvetnej časti príde zlom. „Keby sme vedeli, čo sa deje, tak to                   vyriešime. Nielenže sme párkrát prehrali, ale ani hra sa nám nedarila. V tejto sezóne sme už v podobnej situácii boli a dokázali sme sa z toho dostať. To nám vlieva sebadôveru. Majstrovské zápasy sú navyše o niečom inom. Každú sekundu musíme ísť na sto percent a veriť, že výsledok sa dostaví,“ nechal sa počuť mládežnícky reprezentant.

V mužstve nastalo niekoľko zmien. Zvýšila sa konkurencia, čo by malo viesť k väčšej kvalite herného prejavu. „Presne tak. V príchode nových hráčov a zohrávaní sa problém nevidím. Mali sme aj dobré zápasy. Nepoznám však tím, ktorý by prešiel ročníkom bez útlmu. Lepšie nech príde drobná kríza teraz, ako počas sezóny,“ dodáva Hlohovský.

Autor: mg
Rozpis zápasov
Fortuna liga, nadstavba 9, 14.5.2022
FK Senica - AS Trenčín
17:00
Fortuna liga, nadstavba 10, 21.5.2022
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 16.5.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predaji

Prinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti...

ASTV 15.5.2022

Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na baráž

Už pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím...

ASTV 15.5.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK Senica

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige...

A-tím 14.5.2022

FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti Senici

Zverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel