Aktuality - archiv 4.3.2009

Už v sobotu proti Michalovciam s novými pravidlami v hľadisku štadióna

Návštevníkom zápasu odporúčame, aby prišli na štadión v dostatočnom časovom predstihu.

V sobotu o 14.30 h sa začína súťažná futbalová jar. Ako sme už na klubovej stránke informovali, trenčiansky štadión vstúpi do novej edície s viacerými zásadnými zmenami. Kapacita štadióna sa obmedzí iba na hlavnú tribúnu (cca 3000 miest). Zmenia sa aj pravidlá pre návštevníkov zápasov.

Futbalový klub sa obracia na všetkých návštevníkov domácich stretnutí AS Trenčín s prosbou o pochopenie a spoluprácu. Divákom odporúčame prísť na štadión v dostatočnom predstihu. Individuálne kontroly návštevníkov zápasu, ktoré budú usporiadatelia zápasu vykonávať, môžu spomaliť príchod priaznivcov na tribúnu. V prípade, že sa tesne pred zápasom nakumuluje väčšia skupina divákov pred vstupom na tribúnu môže sa stať, že z dôvodu kontroly niektorí z nich neuvidia úvod duelu. Táto situácia by mohla viesť k zbytočnému nárastu negatívnych emócií a nervozity.

Dôvodom týchto opatrení je zamedzenie možnosti preniesť na štadión zakázané predmety špecifikované v Organizačnom (návštevnom) poriadku podujatia. Z hľadiska chceme vylúčiť všetky predmety, ktoré tam nepatria. K tomuto kroku sme pristúpili po odporúčaní SFZ a policajného zboru. Sme presvedčení, že prijaté opatrenia napomôžu zvýšeniu bezpečnosti všetkých návštevníkov zápasu.

Usporiadateľská služba bude ďalej dohliadať aj na to, aby sa nepoškodzovala výbava tribúny. V prípade, že niekto z divákov úmyselne poškodí sedačku alebo inú časť tribúny, bude odovzdaný do rúk polície a škodu bude musieť uhradiť. Skúsenosti z minulosti nás ale presviedčajú o tom, že naši stáli priaznivci sa prejavujú nenásilným a športovým povzbudzovaním. Toto opatrenie je nasmerované najmä proti jednotlivcom, ktorí si občasnými návštevami na štadióne chcú vybiť svoju zlosť a klubu, ako i jeho fanúšikom, spôsobiť ujmu.

Pripájame aj dôležitú informáciu pre skupinu fanúšikov zdržiavajúcich sa v minulosti na miestach oproti hlavnej tribúny. V prípade záujmu budú v pokladni vstupenky s označením FAN CLUB. Tieto miesta sa nachádzajú v sektore A v radách 8, 9 a 10.

SEKTOR A SA NACHÁDZA V HORNEJ ČASTI HLAVNEJ TRIBÚNY  (kraj tribúny od strany Sokolovne).

Na záver upozorňujeme všetkých návštevníkov zápasov, že usporiadateľská služba bude dohliadať aj na to, aby každý divák sedel na mieste, na ktoré má zakúpenú vstupenku.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
15:00
NIKÉ LIGA, 23. kolo, 9.3.2024
FC Košice - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 22. kola základnej časti Niké ligy proti MFK...

ASTV 3.3.2024

Bariš | Sme sklamaní, budeme sa snažiť vyhrať spodnú šestku

Bezgólová remíza nám napokon k postupu do prvej šestky nestačila. Do gólového...

ASTV 3.3.2024

Kmeť | Celú sezónu sme podávali dobré výkony, no zlyhali sme v koncovke

V poslednom zápase základnej časti Niké ligy zaznamenal náš tím...

ASTV 3.3.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 22. kola základnej časti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus