Aktuality - archiv 4.3.2009

Už v sobotu proti Michalovciam s novými pravidlami v hľadisku štadióna

Návštevníkom zápasu odporúčame, aby prišli na štadión v dostatočnom časovom predstihu.

V sobotu o 14.30 h sa začína súťažná futbalová jar. Ako sme už na klubovej stránke informovali, trenčiansky štadión vstúpi do novej edície s viacerými zásadnými zmenami. Kapacita štadióna sa obmedzí iba na hlavnú tribúnu (cca 3000 miest). Zmenia sa aj pravidlá pre návštevníkov zápasov.

Futbalový klub sa obracia na všetkých návštevníkov domácich stretnutí AS Trenčín s prosbou o pochopenie a spoluprácu. Divákom odporúčame prísť na štadión v dostatočnom predstihu. Individuálne kontroly návštevníkov zápasu, ktoré budú usporiadatelia zápasu vykonávať, môžu spomaliť príchod priaznivcov na tribúnu. V prípade, že sa tesne pred zápasom nakumuluje väčšia skupina divákov pred vstupom na tribúnu môže sa stať, že z dôvodu kontroly niektorí z nich neuvidia úvod duelu. Táto situácia by mohla viesť k zbytočnému nárastu negatívnych emócií a nervozity.

Dôvodom týchto opatrení je zamedzenie možnosti preniesť na štadión zakázané predmety špecifikované v Organizačnom (návštevnom) poriadku podujatia. Z hľadiska chceme vylúčiť všetky predmety, ktoré tam nepatria. K tomuto kroku sme pristúpili po odporúčaní SFZ a policajného zboru. Sme presvedčení, že prijaté opatrenia napomôžu zvýšeniu bezpečnosti všetkých návštevníkov zápasu.

Usporiadateľská služba bude ďalej dohliadať aj na to, aby sa nepoškodzovala výbava tribúny. V prípade, že niekto z divákov úmyselne poškodí sedačku alebo inú časť tribúny, bude odovzdaný do rúk polície a škodu bude musieť uhradiť. Skúsenosti z minulosti nás ale presviedčajú o tom, že naši stáli priaznivci sa prejavujú nenásilným a športovým povzbudzovaním. Toto opatrenie je nasmerované najmä proti jednotlivcom, ktorí si občasnými návštevami na štadióne chcú vybiť svoju zlosť a klubu, ako i jeho fanúšikom, spôsobiť ujmu.

Pripájame aj dôležitú informáciu pre skupinu fanúšikov zdržiavajúcich sa v minulosti na miestach oproti hlavnej tribúny. V prípade záujmu budú v pokladni vstupenky s označením FAN CLUB. Tieto miesta sa nachádzajú v sektore A v radách 8, 9 a 10.

SEKTOR A SA NACHÁDZA V HORNEJ ČASTI HLAVNEJ TRIBÚNY  (kraj tribúny od strany Sokolovne).

Na záver upozorňujeme všetkých návštevníkov zápasov, že usporiadateľská služba bude dohliadať aj na to, aby každý divák sedel na mieste, na ktoré má zakúpenú vstupenku.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Fortuna liga, nadstavba 9, 14.5.2022
FK Senica - AS Trenčín
17:00
Fortuna liga, nadstavba 10, 21.5.2022
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 16.5.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predaji

Prinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti...

ASTV 15.5.2022

Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na baráž

Už pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím...

ASTV 15.5.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK Senica

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige...

A-tím 14.5.2022

FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti Senici

Zverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel