Fanúšikovia 20.3.2017

Organizačné pokyny pre fanúšikov a hostí domácich zápasov platné pre jarnú časťou sezóny

Počas uplynulých dní nastali v organizácii zápasov AS Trenčín zmeny, ktoré sa dotknú nielen fanúšikov, ale aj ďalších hostí domácich zápasov Fortuna ligy nášho klubu. K zmenám sme museli pristúpiť na základe postupnej implementácie nových noriem Slovenského futbalového zväzu týkajúcich sa organizácie zápasov FL a nutného zázemia pre oficiálnych hostí stretnutí najvyššej slovenskej súťaže.

Priestor za krytou tribúnou bude pre fanúšikov uzatvorený. Toto miesto je v súčasnosti vyhradené pre parkovanie autobusu hosťujúceho mužstva a delegované osoby v rámci stretnutí Fortuna ligy.

Parkovanie v areáli štadióna (v okolí Sokolovne) už nebude k dispozícii. Parkovacie miesta v týchto priestoroch sú k dispozícii len pre televízne štáby a prenosové vozy. VIP parkovanie je presunuté do areálu krytej plavárne.

Fanshop AS Trenčín je premiestnený z priestorov tribúny do unimobunky, ktorá je umiestnená vedľa vstupu na tribúnu zo strany Sokolovne.

Na štadióne sú fanúšikom k dispozícii dva bufety. Oba sú umiestnené pri vstupoch na tribúnu, t.j. zo strany od Sokolovne a pod sektorom pre fanúšikov hostí zo strany hrádze.

Vstup na tribúnu je možný iba cez vchod zo strany Sokolovne.

Na štadióne je inštalovaný prenosný turniketový systém. Prosíme fanúšikov, aby prišli v dostatočnom časovom predstihu, aby sa dostali na svoje miesta včas. Samostatný turniketový vstup majú rovnako ako doposiaľ v strede tribúny VIP hostia a médiá.

Odchod z tribúny po zápase je možný iba cez vstup na tribúnu zo strany Sokolovne. Preto prosíme všetkých fanúšikov o trpezlivosť a ústretovosť.

Doprava v okolí štadióna je stále poznačená výstavbou železnice. V súčasnosti je na ceste medzi Sokolovňou a krytou plavárňou umiestnený semafor zabezpečujúci kyvadlovú premávku. Odporúčame fanúšikom, aby sa tomuto priestoru vyhli. V prípade snahy zaparkovať na nových parkovacích plochách v okolí plavárne odporúčame prísť v predstihu. Upozorňujeme, že parkovisko má obmedzenú kapacitu.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 28.6.2025
MFK Karviná - AS Trenčín
17:30 Vršava
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 30.6.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti MFK Karviná

Fotogaléria z prípravného stretnutia MFK Karviná - AS Trenčín (3:1).

ASTV 29.6.2025

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti Karvinej

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti MFK Karviná (1:3).

A-tím 29.6.2025

Fiala | Nezachytili sme úvod zápasu

Druhý zápas prípravy priniesol aj prvý gól nášho tímu. O ten sa postaral v 51. minúte mladík Adrián...

A-tím 28.6.2025

Príprava | Po nevydarenom prvom polčase prehra proti Karvinej

V ďalšom zápase prípravy sme sa predstavili proti MFK Karviná. Tej sme napokon...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM