Aktuality - archiv 5.4.2009

Ererosa potešili slnečné dni, on potešil výkonom

Sebastian Ereros: "Získali sme tri body. Je to fajn, ale ešte nás čaká ťažká cesta."

Trenčania majú za sebou ďalší úspešný krok. Zisk troch bodov s rezervou MŠK Ružomberok im zabezpečili góly Martina Ševelu a Sebastiana Ererosa.

Najlepším hráčom na ihrisku bol Ereros. S pribúdajúcimi stupňami na teplomery rastie aj jeho výkonnosť. „Uprednostňujem teplé počasie. Som rád, že som sa po dlhšom čase konečne dočkal slnečných dní s príjemnými teplotami. Možno aj tento faktor ovplyvnil moju výkonnosť,“ usmieval sa po zápase strelec druhého trenčianskeho gólu. „Počas celého duelu som si bol istý, že máme na to, aby sme súpera zdolali. Výkonom som sa snažil spoluhráčov motivovať. Často som bral na seba zodpovednosť. Teší ma, že som v závere stretnutia skóroval. Získali sme tri body. Je to fajn, ale ešte nás čaká ťažká cesta. Ak ju úspešne zvládneme, potom bude čas na radosť a oslavy,“ dodal s vážnejšou tvárou argentínsky loptový virtuóz.

Autora prvého gólu sme stretli prichádzajúceho z plavárne niekoľko minút po zápase. „Cítim sa veľmi dobre. V bazéne sme zo seba dostali únavu a zregenerovali sme sa. Niekedy je lepšie únavu vyplávať ako ju vyklusať,“ opisoval blahodarné účinky bazénovej regenerácie Ševela. Na otázku, ako mu chutil prvý gól v drese AS zareagoval: „Rád by som to uviedol na správnu mieru. Bol to už môj štvrtý zásah v trenčianskych farbách. Predchádzajúce tri som zaznamenal ešte počas môjho minulého pôsobenia. Po zimnom príchode z Interu je to samozrejme môj prvý gól. Som rád, že to tam konečne padlo. Viacero ľudí si ma totiž doberalo, kedy už konečne budem skórovať. Rohy nacvičujeme pravidelne. Vedeli sme kto sa má kde pohybovať. Knapp zvolil prihrávku na vzdialenejšiu žrď, kde bol dobre postavený Peciar. V ťažkej pozícii mi priťukol loptu k bližšej žrdi a ja som pohodlne skóroval,“ opísal úvodný gól stretnutia Ševela.

Autor: ms
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Aktuálne 18.6.2024

Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeuta

Futbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa