Aktuality - archiv 5.4.2009

Ererosa potešili slnečné dni, on potešil výkonom

Sebastian Ereros: "Získali sme tri body. Je to fajn, ale ešte nás čaká ťažká cesta."

Trenčania majú za sebou ďalší úspešný krok. Zisk troch bodov s rezervou MŠK Ružomberok im zabezpečili góly Martina Ševelu a Sebastiana Ererosa.

Najlepším hráčom na ihrisku bol Ereros. S pribúdajúcimi stupňami na teplomery rastie aj jeho výkonnosť. „Uprednostňujem teplé počasie. Som rád, že som sa po dlhšom čase konečne dočkal slnečných dní s príjemnými teplotami. Možno aj tento faktor ovplyvnil moju výkonnosť,“ usmieval sa po zápase strelec druhého trenčianskeho gólu. „Počas celého duelu som si bol istý, že máme na to, aby sme súpera zdolali. Výkonom som sa snažil spoluhráčov motivovať. Často som bral na seba zodpovednosť. Teší ma, že som v závere stretnutia skóroval. Získali sme tri body. Je to fajn, ale ešte nás čaká ťažká cesta. Ak ju úspešne zvládneme, potom bude čas na radosť a oslavy,“ dodal s vážnejšou tvárou argentínsky loptový virtuóz.

Autora prvého gólu sme stretli prichádzajúceho z plavárne niekoľko minút po zápase. „Cítim sa veľmi dobre. V bazéne sme zo seba dostali únavu a zregenerovali sme sa. Niekedy je lepšie únavu vyplávať ako ju vyklusať,“ opisoval blahodarné účinky bazénovej regenerácie Ševela. Na otázku, ako mu chutil prvý gól v drese AS zareagoval: „Rád by som to uviedol na správnu mieru. Bol to už môj štvrtý zásah v trenčianskych farbách. Predchádzajúce tri som zaznamenal ešte počas môjho minulého pôsobenia. Po zimnom príchode z Interu je to samozrejme môj prvý gól. Som rád, že to tam konečne padlo. Viacero ľudí si ma totiž doberalo, kedy už konečne budem skórovať. Rohy nacvičujeme pravidelne. Vedeli sme kto sa má kde pohybovať. Knapp zvolil prihrávku na vzdialenejšiu žrď, kde bol dobre postavený Peciar. V ťažkej pozícii mi priťukol loptu k bližšej žrdi a ja som pohodlne skóroval,“ opísal úvodný gól stretnutia Ševela.

Autor: ms
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, Slovnaft Cup, 27.9.2023
OK Častkovce - AS Trenčín
18:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 9. kolo, 30.9.2023
AS Trenčín - MFK Dukla Banská Bystrica
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 28.9.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft cupu proti OK Častkovce

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Slovnaft cupu proti OK Častkovce.

ASTV 28.9.2023

Skovajsa | Záver stretnutia sme si skomplikovali inkasovaným gólom

Náš tím zvíťazil v 3. kole slovenského pohára na trávniku OK Častkovce...

A-tím 27.9.2023

SC | Napriek dramatickému záveru zápas v Častkovciach pod kontrolou

Zverenci trénera Iliju Stolicu postúpili do ďalšieho kola Slovnaft Cupu....

A-tím 27.9.2023

NAŽIVO | Záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce

Futbalnet TV vám prináša záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce (2:1).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio