Fanúšikovia 22.6.2017

Proti Kutaisi na vlastnom štadióne, vstupenky v predaji

AS Trenčín prináša fanúšikom potešujúcu informáciu. Domáci zápas 1. predkola Európskej ligy UEFA, ktorý je na programe vo štvrtok 29. júna, odohráme na vlastnom štadióne na Sihoti. Stane sa tak po prvý raz v novodobej histórii trenčianskeho futbalu, keď pod Čákovým hradom privítame zápas niektorej z európskych pohárových súťaží. Výkop stretnutia je naplánovaný na 17.20 h.

„Klub stalo množstvo úsilia, aby sme tento zápas mohli odohrať doma. Preto aj touto cestou chceme poďakovať zainteresovaným zástupcom Slovenského futbalového zväzu za pozitívny postoj smerom k zodpovedným orgánom UEFA,“ povedal hovorca klubu Martin Galajda.

AS Trenčín zrealizoval počas uplynulých rokov viacero nezanedbateľných investícií, ktoré klubu umožnili požiadať o uskutočnenie Európskej ligy na domácom trávniku. „Ide najmä o výmenu trávnika, inštaláciu vyhrievania, zbúranie staticky nevyhovujúcich tribún, rekonštrukcia vnútorných priestorov tribúny, sprehľadnenie pohybu fanúšikov, hráčov, médií a VIP hostí v priestoroch štadióna,“ doplnil Galajda a dodal: „Veríme, že napriek skromným podmienkam, ktoré náš štadión poskytuje, bude náš súper potešený pohostinnosťou nášho mesta a klubu. Tešíme sa na zaplnenú tribúnu a tradične skvelú podporu v historicky dôležitom stretnutí pre náš klub. Upozorňujeme, že povolenie hrať v Trenčíne je podmienečné. Stále je v hre odohranie aj prípadného druhého predkola Európskej ligy na Sihoti, preto si nemôžeme dovoliť počas zápasu proti Kutaisi žiadne problémy po organizačnej alebo fanúšikovskej stránke.“

Predaj vstupeniek na zápas proti Torpedu Kutaisi bude prebiehať IBA vo fanshope AS Trenčín v OC MAX. V prípade, že vstupenky nebudú vypredané, otvoríme pokladne štadióna dve hodiny pred výkopom. Majitelia permanentných vstupeniek na sezónu 2017/2018 majú garantované svoje miesta do nedele (25. júna). Fanshop bude otvorený od pondelka do štvrtka výnimočne v čase 9.00 až 20.00 h.

Keďže v zápasoch pod hlavičkou UEFA musia mať všetci fanúšikovia miesta na sedenie, nainštalujeme v sektore „ultras“ dočasné sedenie v počte približne 100 sedačiek. Vstupenky sú k dispozícii vo fanshope v OC Max.

Ceny vstupeniek na domáci zápas proti Torpedu Kutaisi
8 € - vstupenka bez zľavy
5 € - majitelia permanentných vstupeniek na sezónu 2017/2018
3 € - deti (0 - 15 rokov)
1 € - účastníci jarnej súťaže „Spolu do Európy“
G1 - ultras sektor zostáva po inštalácii dočasný sedačiek na svojom mieste (5 €, resp. 8 €)

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa