Fanúšikovia 28.6.2017

Premiéra nových dresov vo štvrtok proti Kutaisi

Prvým súťažným vystúpením AS Trenčín v ročníku 2017/2018 je úvodný zápas 1. predkola Európskej ligy UEFA. Práve vo štvrtkovom domácom zápase proti FC Torpedo Kutaisi sa v európskej premiére na domácom trávniku tím okolo kapitána Petra Kleščíka predstaví v nových dresoch.

„Po úvodných dvoch rokoch spolupráce so spoločnosťou adidas sme pristúpili k zmene dresov. Veríme, že nové sety prinesú ďalšie veľké víťazstvá, trofeje a radosť fanúšikom AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

V prípade „domácej“ sady je dominantnou farbou tradičná biela, ktorú doplnila druhá klubová farba červená. Rozhodli sme sa pre netradičné riešenia spojenia našich farieb. Nové dresy majú dva špecifické prvky. Po prvý raz vôbec je znak klubu vyšitý priamo na drese. Navyše, na zadnej strane dresu medzi ramenami je umiestnený dnes už legendárny slogan „This is my sen“. Pri druhom sete sme sa vrátili k úspešnej kombinácii čiernej a ružovej farby, ktoré sme doplnili o biele prvky.

Nové originálne zápasové dresy si môžete kúpiť od štvrtka v našom fashope v OC Max a počas zápasu proti gruzínskemu súperovi priamo na štadióne za nezmenenú cenu 60 €. V priebehu mesiaca júl budú k dispozícii aj v našom internetovom obchode, ktorý prechádza zásadnou prestavbou. Fanúšikovské dresy AS Trenčín zostali rovnaké ako v predchádzajúcich dvoch rokoch – červené a biele. Kúpiť si ich môžete za 35 €.

Z technologického hľadiska sú nové dresy navrhnuté tak, aby poskytovali hráčom maximálne pohodlie. Použitá je technológia climacool ®, ktorá pomocou jemných vlákien a priedušného materiálu zabezpečuje ochladzovanie tela, odvádzanie tepla a potu. Úzky strih dresu pôsobí elegantne a poskytuje komfort pri pohybe.

Autor: astn
Rozpis zápasov
3:1 Bučovice
Prípravný, 23.3.2023
MFK Vyškov - AS Trenčín
18:00
Fortuna liga, nadstavba, 1.4.2023
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
esport 23.3.2023

eSports | Fortunaligový FIFA turnaj opäť najmä o charite

Zástupcovia dvanástich klubov Fortuna ligy absolvujú v piatok už štvrtý turnaj...

A-tím 23.3.2023

Príprava | Po solídnom polčase prehra proti Vyškovu

AS Trenčín prehral v prípravnom zápase proti druholigovému českému MFK Vyškov 1:3. Náš...

ASTV 23.3.2023

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti MFK Vyškov

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti MFK Vyškov (1:3).

A-tím 21.3.2023

A-tím | Menoslov zranených hráčov by sa mohol začať zužovať

Menoslov zranených hráčov z kabíny prvého mužstva AS Trenčín by sa po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio