Fanúšikovia 28.6.2017

Premiéra nových dresov vo štvrtok proti Kutaisi

Prvým súťažným vystúpením AS Trenčín v ročníku 2017/2018 je úvodný zápas 1. predkola Európskej ligy UEFA. Práve vo štvrtkovom domácom zápase proti FC Torpedo Kutaisi sa v európskej premiére na domácom trávniku tím okolo kapitána Petra Kleščíka predstaví v nových dresoch.

„Po úvodných dvoch rokoch spolupráce so spoločnosťou adidas sme pristúpili k zmene dresov. Veríme, že nové sety prinesú ďalšie veľké víťazstvá, trofeje a radosť fanúšikom AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

V prípade „domácej“ sady je dominantnou farbou tradičná biela, ktorú doplnila druhá klubová farba červená. Rozhodli sme sa pre netradičné riešenia spojenia našich farieb. Nové dresy majú dva špecifické prvky. Po prvý raz vôbec je znak klubu vyšitý priamo na drese. Navyše, na zadnej strane dresu medzi ramenami je umiestnený dnes už legendárny slogan „This is my sen“. Pri druhom sete sme sa vrátili k úspešnej kombinácii čiernej a ružovej farby, ktoré sme doplnili o biele prvky.

Nové originálne zápasové dresy si môžete kúpiť od štvrtka v našom fashope v OC Max a počas zápasu proti gruzínskemu súperovi priamo na štadióne za nezmenenú cenu 60 €. V priebehu mesiaca júl budú k dispozícii aj v našom internetovom obchode, ktorý prechádza zásadnou prestavbou. Fanúšikovské dresy AS Trenčín zostali rovnaké ako v predchádzajúcich dvoch rokoch – červené a biele. Kúpiť si ich môžete za 35 €.

Z technologického hľadiska sú nové dresy navrhnuté tak, aby poskytovali hráčom maximálne pohodlie. Použitá je technológia climacool ®, ktorá pomocou jemných vlákien a priedušného materiálu zabezpečuje ochladzovanie tela, odvádzanie tepla a potu. Úzky strih dresu pôsobí elegantne a poskytuje komfort pri pohybe.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:1 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 1.10.2022
MŠK Žilina - AS Trenčín
18:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 13. kolo, 9.10.2022
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 2.10.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MŠK Žilina

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 12. kola základnej časti Fortuna ligy proti...

ASTV 2.10.2022

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MŠK Žilina

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MŠK...

A-tím 1.10.2022

FL | Sériu prehier bez streleného gólu sme usekli v Žiline

Zverenci trénera Mariána Zimena prerušili sériu štyroch prehier bez streleného...

ASTV 30.9.2022

Demitra | Verím, že prelomíme smolu a potom to už pôjde

Po reprezentačnej prestávke čaká náš tím prvé kolo odvetnej časti Fortuna ligy....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport