Fanúšikovia 29.6.2017

Zápas proti Kutaisi – novinky vo fanshope, súťaž o Audi Cup, organizačné pokyny

Zápas úvodného predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi prináša viacero bonusov pre všetkých fanúšikov AS Trenčín. K dispozícií vám budú dva stánky nášho fanshopu. Kúpiť si môžete nový originálny dres a viacero ďalších noviniek. Navyše, máte šancu vyhrať zájazd pre dvoch na populárny Audi Cup.

Klubový fanshop je umiestnený tradične v priestoroch štadióna v blízkosti schodov na tribúnu. Ďalší nájdete priamo pred pokladňami pred vstupom na štadión. Okrem nových dresov je ponuka nášho obchodu rozšírená o tričko venované účasti AS Trenčín v Európskej lige, pamätný šál k stretnutiu proti Kutaisi a nová je ponuka šiltoviek.

Štadión otvoríme dve hodiny pred úvodným výkopom. Vy tak máte dostatok času, aby ste sa zapojili do súťaže s cestovnou kanceláriou Futbalový sen o zájazd pre dve osoby na blížiaci sa Audi Cup v Mníchove. Všetky informácie získate v stánku Futbalového sna. Žrebovanie víťaza sa uskutoční už cez prestávku dnešného súboja.

Predpredaj vstupeniek v klubovom fanshope sme uzavreli o 13.00 h. Zostávajúce stovky vstupeniek pôjdu dve hodiny pred výkopom do predaja v pokladniach štadióna. Presné informácie získate na klubovom facebooku.

Dostavte sa na štadión v dostatočnom predstihu, aby ste sa stihli včas presunúť na svoje miesta. Parkovanie v okolí štadióna má obmedzené kapacity, preto vám odporúčame prísť na zápas hromadnou dopravou, alebo parkovať v iných zónach, než v bezprostrednom okolí štadióna.

Počas zápasov Európskej ligy UEFA je zakázaný predaj alkoholických nápojov vrátane desaťstupňového piva. V stánkoch tak budú k dispozícii nealkoholické nápoje, vrátane nealkoholického piva.

Upozorňujeme, že povolenie hrať v Trenčíne je podmienečné. Naďalej existuje šanca odohrania prípadného druhého predkola Európskej ligy na Sihoti, preto si nemôžeme dovoliť počas zápasu proti Kutaisi žiadne problémy po organizačnej alebo fanúšikovskej stránke. Ďakujeme za pochopenie a podporu.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:1 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 1.10.2022
MŠK Žilina - AS Trenčín
18:00 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 13. kolo, 9.10.2022
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 2.10.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MŠK Žilina

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 12. kola základnej časti Fortuna ligy proti...

ASTV 2.10.2022

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MŠK Žilina

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MŠK...

A-tím 1.10.2022

FL | Sériu prehier bez streleného gólu sme usekli v Žiline

Zverenci trénera Mariána Zimena prerušili sériu štyroch prehier bez streleného...

ASTV 30.9.2022

Demitra | Verím, že prelomíme smolu a potom to už pôjde

Po reprezentačnej prestávke čaká náš tím prvé kolo odvetnej časti Fortuna ligy....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport