A-tím 21.9.2017

Energia po zápase počas víťazného pokriku sa nedá opísať, povedal Čögley

Po návrate pod Čákov hrad odohral prvý kompletný zápas. Na ihrisku nechal všetko. Podľa vlastných slov išiel až na pokraj svojich fyzických síl. Aj s prispením Petra Čögleya získal A-tím po siedmich zápasoch bez plného bodového všetky tri. Stalo sa tak v zápase proti dovtedajšiemu lídrovi ligy FC Nitra (2:1).

„Cítim sa veľmi unavený. Jazdil som až na dno síl. V závere som dostával kŕče do nôh. Komunikoval som s trénermi na lavičke. Nechcel som vyrobiť zbytočnú chybu a pripraviť nás o dobrý výsledok. Dlhšiu dobu som nehral tak fyzicky náročný zápas ako proti Nitre. Bolo to podobné ako v českej lige. V Trnave som nabehal priemerne o dva kilometre na zápas menej. Potrebujem ešte týždeň alebo dva a budem na tom oveľa lepšie,“ povedal po záverečnom hvizde vyčerpaný, ale šťastný Peter Čögley.

Naposledy sme brali všetky body ešte v úvodnom stretnutí novej sezóny v Senici. Dlhočizné čakanie na víťazstvo sa po kvalitnom výkone skončilo. „Bol to pre nás ťažký zápas. Chvíľami sme hrali veľmi dobre. Prišli aj momenty, na ktorých musíme ďalej pracovať. Už sme potrebovali zvíťaziť za každú cenu. Verím, že týmto zápasom sme zlomili všetko zlé. Som presvedčený, že pôjdeme v tabuľke iba hore. Kvalitu máme oveľa vyššiu ako momentálne ukazujú výsledky,“ zaželal si rodák z Trenčianskej Turnej.

Na Sihoti sa ukázal silný tímový duch a individuálna kvalita. Dovtedajšieho lídra sme prevýšili našimi tradičnými zbraňami, čo ocenili i fanúšikovia. „Víťazstiev nikdy nie je dosť. Vždy nám veľmi chutili, a tak to aj zostáva. Energia po zápase počas víťazného pokriku sa nedá opísať. Ukázali sme si smer, akým by sme sa mali uberať. Vďaka patrí aj priaznivcom, ktorí nás prišli povzbudiť. Osobne ma potešil milý a vtipný transparent,“ dodal na záver Čögley.

Autor: mj
Rozpis zápasov
4:1 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 1. kolo, 28.7.2024
FC Spartak Trnava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 20.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Galatasaray SK

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Galatasaray SK.

ASTV 19.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Galatasaray SK

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Galatasaray SK (1:4).

A-tím 19.7.2024

Gajdoš | Prvý polčas sme boli viac ako vyrovnaným tímom

S tureckým Galatasaray SK zaznamenal náš tím prehru 1:4. Aj napriek sile súpera sme...

A-tím 19.7.2024

Bariš | Predvedená hra nás teší

V generálke pred blížiacou sa sezónou sme si zmerali sily s aktuálnym tureckým majstrom Galatasaray SK. Aj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa