Hviezdy deťom 1.6.2018

Desiaty ročník Hviezdy deťom bude 17. júna v Hoss Sport Centre

Jedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije ďalšie pokračovanie 17. júna. Najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja môžete stretnúť aj tento rok v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne, mestská časť Noviny.


Počas predchádzajúcich deviatich rokov sa AS Trenčín vďaka podpore desiatok firiem, stoviek športovcov a tisícov návštevníkov podarilo rozdeliť tým, ktorým osud postavil do cesty neľahké prekážky, finančnú podporu vo výške viac ako 144 000 €.

„Charitatívno-spoločenské podujatie Hviezdy deťom je dôležitou súčasťou komunitného programu nášho klubu. Počas svojej desaťročnej existencie si získalo rešpekt a obrovskú podporu, čo nás nesmierne teší. Hoci neraz sme stáli pred otázkou, či pokračovať, podpora okolia nás vždy presvedčila o nenahraditeľnosti tejto akcie nielen pre náš región. Mimoriadna vďaka patrí generálnemu partnerovi Slovenským elektrárňam, ktoré sú s nami od prvého ročníka. Hviezdy deťom vyčarili nespočetnému množstvu detí úsmev na tvári. Potešili ich a inšpirovali stretnutiami so športovými idolmi. Navyše, stovkám detí a mladých ľudí skvalitnilo a spríjemnilo životy prostredníctvom výťažku,“ povedala manažérka podujatí AS Trenčín Petra Drábová.

Program dňa sa začína o 11.00 h tradičným festivalom športov. Pre najmladších, ale aj tých starších návštevníkov bude pripravené množstvo športových aktivít a atrakcií. Môžete si vyskúšať základy florbalu, hokeja, hádzanej, bedmintonu, tenisu a aikida. Každý zo športov vám predstavia zástupcovia trenčianskych klubov.

Hlavný program odštartuje o 14.00 h, kedy privítame účastníkov turnajov v plážovom futbale a plážovom volejbale. Na piesku sa predstavia štyri tímy. Hokejistov povedú bratia Hossovci, Radivojevič alebo Daňo. Futbalový tím bude mať vo svojom strede aj päticu reprezentantov Škrtel, Hamšík, Lobotka, Mazáň a Vittek. Chýbať nebude súčasný AS Trenčín a tím zložený z bývalých hráčov AS Trenčín, v ktorom sa črtá skutočne exkluzívne zastúpenie. Bude aj obľúbená autogramiáda.

Súčasťou podujatia je mládežnícky turnaj Slovak Junior Cup pre kategórie U10 a U12. Ten sa bude konať 15. a 16. júna v priestoroch This is my sen Academy za účasti nádejí Interu Miláno a AS Rím.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
3:1 Bučovice
Prípravný, 23.3.2023
MFK Vyškov - AS Trenčín
18:00
Fortuna liga, nadstavba, 1.4.2023
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
esport 23.3.2023

eSports | Fortunaligový FIFA turnaj opäť najmä o charite

Zástupcovia dvanástich klubov Fortuna ligy absolvujú v piatok už štvrtý turnaj...

A-tím 23.3.2023

Príprava | Po solídnom polčase prehra proti Vyškovu

AS Trenčín prehral v prípravnom zápase proti druholigovému českému MFK Vyškov 1:3. Náš...

ASTV 23.3.2023

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti MFK Vyškov

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti MFK Vyškov (1:3).

A-tím 21.3.2023

A-tím | Menoslov zranených hráčov by sa mohol začať zužovať

Menoslov zranených hráčov z kabíny prvého mužstva AS Trenčín by sa po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio