Aktuality - archiv 14.7.2009

Nové dresy odkazujú aj na históriu trenčianskeho futbalu

Igor Schlesinger: „Niekoľkokrát sme to preberali a napokon sme sa rozhodli pre klasickú kombináciu červeno-bielej. Podobnú používal aj TTS.“

Trenčianski futbalisti sa v úvodnom kole nového ročníka predstavili v celkom nových dresoch. Kombinácia červenej s bielou vyvolala rôzne reakcie. Od pozitívnych až po nie príliš pochvalné. „Dúfam, že to nie sú dresy vyradené z kolekcie úradujúceho českého majstra,“ povedal jeden z mladšej generácie fanúšikov AS.

Podobné pocity mal aj zástupca pamätníkov spomínajúci si ešte na pôsobenia mužstva na štadióne Za mostami: „Prvý dojem? Slavia Praha. Je to však celkom milé oživenie. Mne osobne sa najviac páčila šedo-biela kombinácia z čias Hanka s Fabušom. Stále mi pripomína postup do najvyššej súťaže.“

Spokojnosť s novou sadou dresov vyjadril za všetkých hráčov brankár Dalibor Rožník, ktorý má kompletný tím v každej situácii pred očami. „Páčia sa mi rovnako ako tie slavistické. Nesmiem však zabudnúť ani na nový brankársky, ten je rovnako pekný. Ja som so zmenou spokojný,“ komentoval nádejný gólman Trenčína.

Hoci nová farebná kombinácia evokuje podobnosť s Feyenoordom Rotterdam alebo Slaviou Praha. Pôvodná myšlienka je však niekde inde. „Do novej sezóny sme chceli vstúpiť s novou farebnou kombináciou. Niekoľkokrát sme to preberali a napokon sme sa rozhodli pre návrat ku klasickej trenčianskej kombinácii červeno-bielej. Podobnú používal aj TTS,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

Už počas najbližšieho domáceho zápasu by mali byť v predaji repliky dresov pre fanúšikov. „Ide o prvý krok týmto smerom. Postupne chceme rozširovať ponuku fanúšikovských predmetov o šiltovky, hodiny, kľúčenky, náramky a ďalšie veci. Uvidíme aký bude záujem. Okrem predaja prostredníctvom internetovej stránky klubu rozmýšľame aj nad vytvorením klasického kamenného obchodu,“ dodal Schlesinger.

Autor: mg
Rozpis zápasov
Fortuna liga, nadstavba 9, 14.5.2022
FK Senica - AS Trenčín
17:00
Fortuna liga, nadstavba 10, 21.5.2022
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 16.5.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predaji

Prinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti...

ASTV 15.5.2022

Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na baráž

Už pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím...

ASTV 15.5.2022

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK Senica

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige...

A-tím 14.5.2022

FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti Senici

Zverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel