Aktuálne 3.9.2018

Morgoš, Svečula a Pavlovič na hosťovaní v Interi

Trojica mladíkov patriaca do širšieho kádra prvého mužstva AS Trenčín odišla v závere prestupového obdobia na hosťovanie do druholigového Interu Bratislava. V žlto-čiernom drese budú počas jesene získavať skúsenosti stredopoliar Tomáš Svečula, srbský stredný obranca Jovan Pavlovič a ukrajinský brankár Alexander Morgos.

„Všetci traja môžu hrať aj v našej devätnástke. Spolupráca s Interom Bratislava má však priniesť talentovaným futbalistom skúsenosti s mužským futbalom. Práve preto sme všetkých troch posunuli na hosťovanie do druhej ligy. Sme radi, že Inter pracuje s podobnou hernou filozofiou, čo môže iba podporiť rozvoj našich hráčov,“ povedal generálny manažér Róbert Rybníček.

V klube tradičného účastníka najvyššej slovenskej súťaže je na hosťovaní aj nigérijský krídelník Issa Adekunle a trenčiansku minulosť majú aj kapitán tímu Tomáš Šalata, Martin Vlček a Patrik Kochan.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, Pohár, 22.10.2025
OFK Dynamo Malženice - AS Trenčín
15:30
NIKÉ LIGA, 12. kolo, 25.10.2025
AS Trenčín - KFC Komárno
Voyo
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.10.2025

Kasana | Som veľmi rád za svoj prvý gól

O víťazstve nášho tímu v 4. kole Slovnaft Cupu rozhodli góly v samom závere stretnutia. Pri svojej...

A-tím 22.10.2025

Slovnaft Cup | O postupe rozhodli premiérovými gólmi mládežníci

Zverenci trénera Ricarda Moniza postúpili do ďalšieho kola Slovnaft Cupu,...

B-tím 22.10.2025

B-tím | Informácie k vstupenkám na najbližší zápas proti Myjave

Vážení fanúšikovia, radi by sme vás informovali o predaji vstupeniek na...

ASTV 22.10.2025

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti Slovanu

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy staršieho dorastu proti ŠK Slovan Bratislava...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM