A-tím 23.9.2019

Van Kessel | Slovan čakal na naše chyby

Hoci zápas proti Slovanu Bratislava priniesol veľa pozitívnych momentov, na víťazstvo proti rozbehnutému a sebavedomému súperovi to nestačilo. Osobnosti na strane súpera dokázali zápas strhnúť na stranu úradujúceho majstra.

„Vyrovnali sme hneď v úvode druhého polčasu, ale potom sme neboli koncentrovaní na sto percent. Ak hráte s tímom ako je Slovan Bratislava, nemôžete byť neskoro v žiadnom súboji,“ povedal po stretnutí Gino van Kessel a dodal: „Keď sme držali loptu pod kontrolou, boli sme kvalitní. Slovan iba čakal na naše chyby a brejky. Treba povedať aj to, že sme im zápas uľahčili.“

Mužstvo sa pripravovalo na presne taký Slovan Bratislava, ako sa pod Dubňom predstavil. „Vedeli sme, že budú hrať na brejky a budú nebezpeční po štandardkách. Videli sme to nielen proti Besiktasu, ale aj v zápasoch predtým. Napriek tomu sme všetky štyri góly dostali práve po takýchto situáciách. Slovan nám dal lekciu z efektivity. Výsledkovo to nejde, ale naša hra nevyzerá zle. Treba ale začať premieňať šance,“ nechal sa počuť Peter Kleščík.

Po nevydarenom úvode sezóny zaznamenal náš tím tri víťazstvá v rade. V ďalších troch zápasoch sme však opäť získali rovnako ako na prelome júla a augusta iba jediný bod. Tím nehľadá výhovorky. „Zatiaľ je to z našej strany ako na hojdačke. Nakoplo nás vydreté víťazstvo proti Dunajskej Strede, hoci sme neboli lepší. Od druhého polčasu s Nitrou však ideme opäť smerom dole. Už v stredu to musíme v pohári opäť naštartovať. Potrebujeme sa chytiť, ale ani proti Košiciach to nebude jednoduché,“ komentoval Igor Šemrinec.

Autor: mg
Rozpis zápasov
1:1 Bánovce nad Bebravou
Prípravný, 10.7.2024
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 12.7.2024

Klub | ŠKF Sereď farmou AS Trenčín

Klub ŠKF Sereď bude v nasledujúcom ligovom ročníku pôsobiť ako farma AS Trenčín. Treťoligista bude mať na...

Fotogalérie 11.7.2024

Fotogaléria | Tretie stretnutie prípravy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce.

ASTV 11.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FC ViOn Zlaté...

A-tím 11.7.2024

A-tím | Gong odchádza spod Čákovho hradu

Hilary Gong opúšťa po roku AS Trenčín. Jeho kroky povedú do najvyššej poľskej Ekstraklasy, kde bude...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa