Aktuality - archiv 1.11.2009

Trenčín po voľnom víkende stále na treťom mieste

15. kolo prinieslo remízy najväčších rivalov AS.

Počas uplynulého víkendu mali futbalisti Trenčína voľno. Pozornosť zainteresovaných sa preto sústredila na štadióny, kde hrali najväčší konkurenti AS. Po remízovom kole (z piatich stretnutí sa až štyri skončili nerozhodným skóre) sa v tabuľke žiadne výrazné zmeny neudiali, Trenčín ostáva na 3. mieste.

V sobotu sa koncentrácia Trenčanov sústredila najmä do Lučenca, kde sa predstavili Zlaté Moravce. Tabuľkový sused AS čelil viacerým príležitostiam domácich, do štatistiky strelcov sa ale ako prvý zapísal hosťujúci Chren v závere prvého polčasu. Vyrovnanie prišlo po faule na Balašku v pokutovom území a následnej úspešnej jedenástke Hofericu v 62. minúte.

Nerozhodný výsledok uhrala aj Rimavská Sobota. V bezgólovom zápase hostila Dolný Kubín. Ďalším tímom, dýchajúcim Trenčanom na chrbát, sú Michalovce. Tím zo Zemplínu cestoval do Šale. Po Ľubarského premenenom pokutovom kope vyhrávali hostia od 67. minúty 1:0. O vyrovnanie sa postaral päť minút pred koncom stretnutia Mujkoš.

Nedeľný program priniesol duel ružomberskej rezervy proti Púchovu. Líder súťaže sa ujal vedenia už po štvrťhodine hry – brankára Okoličániho prekonal Ondrička. Nerozhodný stav ratoval v 83. minúte Kukoľ.

Po 15. kole strácajú Trenčania na vedúci Púchov 9 bodov, Zlaté Moravce majú náskok 3 body. Tesne za Trenčanmi je s rovnakým počtom 19-tich bodov Rimavská Sobota. Lučenec, Michalovce a Liptovský Mikuláš zaostávajú za AS o jeden bod.

Autor: ms
Rozpis zápasov
Prípravný, 28.6.2025
MFK Karviná - AS Trenčín
17:30 Vršava
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 1.7.2025

A-tím | Zranení hráči sa vracajú späť do tréningov

​Hráči AS Trenčín, ktorí v posledných týždňoch absentovali pre rôzne zdravotné...

Fotogalérie 30.6.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti MFK Karviná

Fotogaléria z prípravného stretnutia MFK Karviná - AS Trenčín (3:1).

ASTV 29.6.2025

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti Karvinej

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti MFK Karviná (1:3).

A-tím 29.6.2025

Fiala | Nezachytili sme úvod zápasu

Druhý zápas prípravy priniesol aj prvý gól nášho tímu. O ten sa postaral v 51. minúte mladík Adrián...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM