Fanúšikovia 24.10.2019

Štadión | Rozostavaná aréna spoznala svoje logo

Futbalový klub AS Trenčín predstavuje logo, ktoré sa bude spájať s novým štadiónom. Pozornejší odoberatelia sociálnych sietí nášho klubu ho mohli už vidieť v podobe vodotlače na fotkách z výstavby novej arény.

„Práca na logu trvala niekoľko mesiacov. Do záverečného výberu prešli tri alternatívy. Každá z nich má svoj príbeh. V prvom prípade sme zvolili tradičnú cestu loga, ktoré má deväť z desiatich športových arén. Bolo zobrazením dominantných znakov vonkajšieho vizuálu. Hlavným znakom druhej alternatívy bola veľmi silná abstrakcia rovnako vonkajšieho opláštenia. Napokon sme sa vybrali celkom inou cestou,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda.

Nové logo štadióna AS Trenčín sa ponára priamo do srdca arény, ktorým sú miesta pre fanúšikov. Logo kopíruje farebné rozloženie sedačiek na tribúne. Prečo sme zvolili túto cestu? Pretože práve fanúšikovia dávajú život každej športovej aréne. Bez nich by napriek najnovším technológiám a moderným dizajnovým prvkom boli iba neživé koloseá. Logo je zložené zo siedmich geometrických útvarov. Futbalom žijeme sedem dní v týždni a aj nová aréna chce žiť naplno každý deň. Logo taktiež symbolizuje, že každý celok je zložený z menších častí, ktoré tvoria jeho konečný obraz. Tými našimi čriepkami sú mládež, prvý tím, tréneri, ľudia pracujúci v štruktúrach klubu, servis arény, klubové médiá a v neposlednom rade fanúšikovia.

Rastúcu arénu zatiaľ označujeme menom Štadión Sihoť. „Definitívne meno arény sme pochopiteľne neurčili. Práve meno štadióna je dnes jedným z najlepších marketingových nástrojov pre klub a niektorého z nových alebo súčasných reklamných partnerov AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér Igor Schlesinger.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 17.6.2024

A-tím | Mičuda odchádza do druhej českej najvyššej súťaže

Odchovanec AS Trenčín Šimon Mičuda zamieril do druhej českej najvyššej súťaže.

A-tím 16.6.2024

A-tím | Tréner Stolica o predchádzajúcej sezóne

Tréner AS Trenčín Ilija Stolica prebral mužstvo po náročnej záchranárskej sezóne. Jeho...

Hviezdy deťom 15.6.2024

Hviezdy deťom | Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobra

Už o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského...

A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa