Fanúšikovia 24.10.2019

Štadión | Rozostavaná aréna spoznala svoje logo

Futbalový klub AS Trenčín predstavuje logo, ktoré sa bude spájať s novým štadiónom. Pozornejší odoberatelia sociálnych sietí nášho klubu ho mohli už vidieť v podobe vodotlače na fotkách z výstavby novej arény.

„Práca na logu trvala niekoľko mesiacov. Do záverečného výberu prešli tri alternatívy. Každá z nich má svoj príbeh. V prvom prípade sme zvolili tradičnú cestu loga, ktoré má deväť z desiatich športových arén. Bolo zobrazením dominantných znakov vonkajšieho vizuálu. Hlavným znakom druhej alternatívy bola veľmi silná abstrakcia rovnako vonkajšieho opláštenia. Napokon sme sa vybrali celkom inou cestou,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda.

Nové logo štadióna AS Trenčín sa ponára priamo do srdca arény, ktorým sú miesta pre fanúšikov. Logo kopíruje farebné rozloženie sedačiek na tribúne. Prečo sme zvolili túto cestu? Pretože práve fanúšikovia dávajú život každej športovej aréne. Bez nich by napriek najnovším technológiám a moderným dizajnovým prvkom boli iba neživé koloseá. Logo je zložené zo siedmich geometrických útvarov. Futbalom žijeme sedem dní v týždni a aj nová aréna chce žiť naplno každý deň. Logo taktiež symbolizuje, že každý celok je zložený z menších častí, ktoré tvoria jeho konečný obraz. Tými našimi čriepkami sú mládež, prvý tím, tréneri, ľudia pracujúci v štruktúrach klubu, servis arény, klubové médiá a v neposlednom rade fanúšikovia.

Rastúcu arénu zatiaľ označujeme menom Štadión Sihoť. „Definitívne meno arény sme pochopiteľne neurčili. Práve meno štadióna je dnes jedným z najlepších marketingových nástrojov pre klub a niektorého z nových alebo súčasných reklamných partnerov AS Trenčín,“ povedal marketingový manažér Igor Schlesinger.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 29.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.

ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

ASTV 25.11.2023

Bariš | Nemáme šťastie v zakončení

Tím okolo kapitána Damiána Bariša odohral ďalší zápas bez plného bodového zisku. Táto negatívna séria sa...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco