A-tím 17.1.2020

A-tím | V sobotu opäť proti českému prvoligistovi a treťoligistovi

Tím Norberta Hrnčára sa rovnako ako v stredu aj v sobotu predstaví dvakrát na domácom trávniku štadióna na Sihoti. Na záver prvej etapy hernej časti zimnej prípravy odohrá najskôr duel proti českému prvoligistovi a následne bude druhá časť mužstva hrať proti účastníkovi tretej najvyššej súťaže spoza rieky Moravy.

Výkop stretnutia proti SFC Opava je na programe o 11.00 h a súboj proti FC Viktoria Otrokovice má úvodný hvizd naplánovaný na 13.00 h. Medzi zápasmi vás čaká už tradičné spoločné fotenie mužstva s fanúšikmi.

Opavský SFC je po jesennej časti na štrnástej priečke šestnásťčlennej českej Fortuna ligy. Má iba o bod viac ako dvojička na posledných dvoch miestach Karviná a Příbram. Na trinásty Bohemians 1904 stráca šesť bodov.

Tento mestský klub obsadil v minulom ročníku ako nováčik dvanáste miesto. Do Fortuna ligy sa vrátil po trinástich rokoch. Klub v roku 2005 po zmenách majiteľov a bankrote spadol z prvej ligy až do piatej. SFC napokon prevzalo mesto a po roku v krajskej súťaži sa vďaka sponzorom dokázalo dostať do druhej ligy zásluhou licencie zakúpenej z Kromneříža.

Tréner Jiří Balcárek odohral ako ligový hráč 124 stretnutí za Olomouc a dal 21 gólov. V kádri má dvoch futbalistov, ktorí zanechali stopu aj na Slovensku. Endy Bernadina v Podbrezovej a Karol Mondek práve u nás v Trenčíne. Ten prišiel do Opavy po troch rokoch v Ostrave a dvoch v druholigovom poľskom Rakówe. Na jeseň chýbal v zostave iba raz.

Viktoria Otrokovice je po jeseni na dvanástom mieste Moravskosliezskej ligy. Na druhú priečku stráca deväť bodov a pred predposledným tímom má osem bodov k dobru.

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:0 Staré Město
Prípravný, 25.6.2022
1.FC Slovácko - AS Trenčín
15:30 Krásna Ves
Prípravný, 2.7.2022
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 25.6.2022

ASTV | Zostrihy zo zápasu letnej prípravy proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia letnej prípravy proti 1:FC Slovácko...

A-tím 25.6.2022

Príprava | Prehra proti víťazovi Českého pohára

Zverenci trénera Petra Hyballu nevyhrali ani druhý zápas letnej prípravy, keď podľahli...

ASTV 25.6.2022

ASTV | Zýznam z prípravného zápasu proti 1.FC Slovácko

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti 1.FC Slovácko (11.00 h).

A-tím 23.6.2022

A-tím | Kvarteto opôr predĺžilo zmluvy

Kvarteto opôr predĺžilo kontrakt s AS Trenčín. Jedná sa o Philipa Azanga, Filipa Bainoviča, Njegoša...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel