Aktuálne 10.3.2020

AS | Informácie týkajúce sa preventívnych opatrení pri šírení koronavírusu

Ústredný výbor krízového štábu Slovenskej republiky rozhodol v pondelok o zrušení všetkých športových podujatí v krajine s dobou trvania na dva týždne. Únia ligových klubov na základe tohto rozhodnutia presunula najbližšie dve kolá nadstavbovej časti Fortuna ligy na neurčito.

Najvyššia domáca súťaž by sa tak mala opäť rozbehnúť po reprezentačnej prestávke tretím kolom nadstavby. V tom by sme sa v prípade skončenia preventívnych opatrení mali 4. apríla predstaviť na ihrisku v Zlatých Moravciach. Plánované stretnutia 1. a 2. kola nadstavby proti ŠKF Sereď a FK Senica odohráme v náhradných termínoch, pokiaľ ÚLK nerozhodne inak.

„Akceptujeme toto rozhodnutie. Zdravie ľudí je na prvom mieste. Zároveň však musíme zanalyzovať všetky možnosti a riešenia vzniknutej situácie. O ďalšom programe Fortuna ligy vás budeme informovať,“ povedal pre fortunaliga.sk prezident ÚLK Ivan Kozák.

Informácie pre hráčov a rodičov This is my sen Academy

Na základe aktuálneho diania sme v klube ku dňu 10. marca v rámci prevencie zastavili tréningový proces všetkých mládežníckych tímov. Rozhodnutie je platné priebežne do konca aktuálneho týždňa (15. marca). Ak pominú dôvody pre takéto opatrenia, budeme hráčov a rodičov informovať prostredníctvom trénerov a ďalších komunikačných kanálov v jednotlivých ročníkoch o ďalšom postupe.

Na základe rozhodnutia Ústredného výboru krízového štábu a Slovenského futbalového zväzu sú zrušené všetky zápasy mládežníckych súťaží na nasledujúce dva týždne. Klub naďalej monitoruje vzniknutú situáciu a je v kontakte s príslušnými orgánmi. O ďalšom dôležitom vývoji vás budeme informovať

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Ružomberok
NIKÉ LIGA, 15. kolo, 24.11.2023
MFK Ružomberok - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 2.12.2023
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 25.11.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 25.11.2023

Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápas

V bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden...

ASTV 25.11.2023

Bariš | Nemáme šťastie v zakončení

Tím okolo kapitána Damiána Bariša odohral ďalší zápas bez plného bodového zisku. Táto negatívna séria sa...

ASTV 25.11.2023

ASTV | Tlačová konferencia po pätnástom zápase Niké ligy proti MFK Ružomberok

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po pätnástom zápase Niké...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco