Aktuálne 10.3.2020

AS | Informácie týkajúce sa preventívnych opatrení pri šírení koronavírusu

Ústredný výbor krízového štábu Slovenskej republiky rozhodol v pondelok o zrušení všetkých športových podujatí v krajine s dobou trvania na dva týždne. Únia ligových klubov na základe tohto rozhodnutia presunula najbližšie dve kolá nadstavbovej časti Fortuna ligy na neurčito.

Najvyššia domáca súťaž by sa tak mala opäť rozbehnúť po reprezentačnej prestávke tretím kolom nadstavby. V tom by sme sa v prípade skončenia preventívnych opatrení mali 4. apríla predstaviť na ihrisku v Zlatých Moravciach. Plánované stretnutia 1. a 2. kola nadstavby proti ŠKF Sereď a FK Senica odohráme v náhradných termínoch, pokiaľ ÚLK nerozhodne inak.

„Akceptujeme toto rozhodnutie. Zdravie ľudí je na prvom mieste. Zároveň však musíme zanalyzovať všetky možnosti a riešenia vzniknutej situácie. O ďalšom programe Fortuna ligy vás budeme informovať,“ povedal pre fortunaliga.sk prezident ÚLK Ivan Kozák.

Informácie pre hráčov a rodičov This is my sen Academy

Na základe aktuálneho diania sme v klube ku dňu 10. marca v rámci prevencie zastavili tréningový proces všetkých mládežníckych tímov. Rozhodnutie je platné priebežne do konca aktuálneho týždňa (15. marca). Ak pominú dôvody pre takéto opatrenia, budeme hráčov a rodičov informovať prostredníctvom trénerov a ďalších komunikačných kanálov v jednotlivých ročníkoch o ďalšom postupe.

Na základe rozhodnutia Ústredného výboru krízového štábu a Slovenského futbalového zväzu sú zrušené všetky zápasy mládežníckych súťaží na nasledujúce dva týždne. Klub naďalej monitoruje vzniknutú situáciu a je v kontakte s príslušnými orgánmi. O ďalšom dôležitom vývoji vás budeme informovať

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 28.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce...

Aktuálne 27.5.2024

Klub | Štartuje proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť sa dostáva do realizačnej fázy. Počas...

A-tím 25.5.2024

A-tím | Pätica hráčov končí v AS Trenčín

Pred štartom prípravy na nový ročník najvyššej slovenskej súťaže nastávajú v tíme trénera Iliju...

A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa