A-tím 17.4.2020

eSports | Fortunaligový FIFA turnaj o charitatívnu výhru odohrá El Mahdioui

Fortuna liga prináša počas práve prebiehajúceho víkendu turnaj eFortuna liga Challenge. Do ešportového turnaja sa prostredníctvom svojich hráčov zapojí všetkých dvanásť klubov našej ligy. Farby AS Trenčín bude hájiť Achraf El Mahdioui.

„Našim cieľom je priniesť zaujímavé športové podujatie, pobaviť fanúšikov a pomôcť,“ povedal zástupca prvej futbalovej ligy Milan Ondruš. Práve dobročinnosť je jednou hlavnou témou turnaja. Každý klub totiž hrá nielen za svoje farby, ale aj za neziskovú organizáciu, ktorá získa vypísanú odmenu 1500 €.

„FIFU hrám veľmi rád. Myslím si, že som celkom dobrý. Na stupnici od jedna do desať by som si dal sedmičku. Od detstva sme hrávali s bratom a s kamarátmi. Teším sa na to, ako sa predvedú moji súperi,“ povedal hráč AS Trenčín, ktorý na PS4 uprednostňuje Barcelonu pred obľúbeným Arsenalom.

Turnaj môžete sledovať na twitchi Fortuna ligy a taktiež televízii Orange Šport. Hrá sa v sobotu a nedeľu medzi 16.00 a 19.30 h. Zápasy na prvom kanáli budú komentovať Slávo Jurko a Andrej Zvolenský. V prestávkach sa môžete tešiť na komentáre, rozbory zápasov a v štúdiu nebude chýbať ani skúsený ešportový hráča z radov úspešného tímu AS Trenčín eSports Miloša „RX“ Janega.

V sobotu sú na programe skupinové zápasy. Nedeľa je venovaná vyraďovacím bojom. Súpermi El Mahdiouiho sú v základnej A-skupine David Hrnčár (ViOn Zlaté Moravce), Lukáš Kučera (FK Senica), Martin Slaninka (ŠKF Sereď), Róbert Baláži (FC Nitra) a Patrik Blahút (FK Pohronie). Hlavnými partnermi turnaja sú Fortuna, Orange Sport a Sony Playstation.

KANÁL 1 LIVE STREAMKANÁL 2 LIVE STREAMKANÁL 3 LIVE STREAM  

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Aktuálne 18.6.2024

Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeuta

Futbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa